World of Warcraft

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.3

Kullanıcı


Mobil Warcraft Oyunu Gelebilir

Blizzard'ın iş ilanları ihtimalleri kuvvetlendirdi.

Geçtiğimiz günlerde NeoGAF forumlarında dile getirilen bir söylentiye bakılırsa, mobil cihazlarla uyumlu yeni bir Warcraft oyunu geliştiriliyor olabilir. Blizzard’ın kısa süre önce açtığı bir iş ilanını foruma taşıyan kullanıcı, firmanın henüz duyurulmamış bir proje için işe alım gerçekleştirecek olduğunu ve aranan özelliklerin arasında da Warcraft serisi ile özdeşleşmiş karakterler yaratmaya uyumlu olmanın bulunduğunu dile getirdi. Buraya tıklayarak ilanın geri kalan detaylarını inceleyebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi, Heartstone da Warcraft karakterleri ile örülü ve Warcraft evreninin hikayesini taşıyor. Ancak halihazırda aktif bir proje olan Heartstone için bu kadar gizli bir ilanın açılacağına ihtimal vermek oldukça güç. Bu durumda geriye, doğrudan Warcraft evreni ile ilişkili bir mobil oyunun duyurulabileceği ihtimali en büyük olasılık olarak kalıyor. Gelecek Blizzcon sunumları boyunca, sürpriz bir mobil oyunun tanıtılacağını tahmin etmek hiç de zor değil.

Blizzard’ın kurucularından Frank Pearce, bir sonraki mobil oyun için StarCraft veya Overwatch’un daha büyük bir potansiyel sunduğunu dile getirmişti. Bu sebeple, olası bir Warcraft mobil oyununun uzunca bir süre duyurulmayacağını beklemek de gerekiyor. Ancak ortada gizli gizli gelişen bir proje varsa, Blizzard’ın en kısa ve en uygun süre içinde tanıtım kampanyalarına başlayacağını ve hevesleri körükleyeceğini tahmin etmek de hiç zor değil.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol