PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.1

Mükemmel

6.5

Kullanıcı


Mobil PUBG’nin Fragmanı Nefesleri Kesiyor!

Mobil PlayerUnknown's Battlegrounds'un yeni fragmanı oldukça güzel görünüyor.

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un Çin’de yayıncılığını üstlenen Tencent, çok geçmeden oyunun mobil versiyonun da geliştirilmeye başlandığını duyurmuştu. İki farklı firma tarafından geliştirilen mobil oyun şu sıralarda yeni fragmanı ile dikkatleri üzerine topluyor.

Geçtiğimiz hafta Çin’de oynanmaya başlanan mobil PlayerUnknown’s Battlegrounds, Batı’ya gelecek mi bilinmiyor. Çin’in devi olarak bilinen Tencent, hemen hemen her projesini önce Çinli oyunculara sunuyor. Mobil PUBG’nin geliştirildiğinin müjdesini veren ünlü firma oyunun önce Çin’de yayınlanacağını duyurmuştu. Şu sıralarda Çinli oyuncular tarafından büyük bir keyifle oynanan mobil oyun bilgisayar platformundaki özelliklere sahip olarak yayınlandı.

Her ayrıntının titizlikle düşünüldüğü oyunda, oyuncular önce uçaktan paraşütle atlıyor ve haritaya iniş yapıyor. Haritaya inen oyuncular rakiplerinden daha avantajlı olabilmek için hızlı bir şekilde silah arayışına başlıyor. Silahlar bulunduktan sonra aksiyon en üst seviyeye çıkıyor. Duruma farklı bir boyut kazandırmak isteyen Tencent geliştirici firma ile sürekli fikirlerini paylaşarak oyunun daha iyi bir hal kazanmasını sağlıyor. Timi Studio tarafından geliştirilen oyun yeni fragman ile oldukça ilgi çekici bir hal kazandı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>