Wrath of Dragon

MMORPG
Takip Et
8

Çok iyi

4.6

Kullanıcı

Mobil Platforma Damga Vurmaya Hazırlanan Wrath of Dragon Bugün Yayınlandı!

Wrath of Dragon ile Android ve İOS platformunda alışılmışın dışında bir Aksiyon Rol Yapma Oyunu oynayabilirsiniz.

Wrath of Dragon ile milyonlarca oyuncuya ulaşan NTT Game, hız kesmeden yeni mobil oyunu olan Wrath of Dragon’ı bugün milyonlarca oyun severe sundu. Kapalı Beta’da oldukça yoğun ilgiyle karşılaşan oyun bugün tam sürüm olarak yayınlandı.

Aksiyon Rol Yapma Oyunu(ARPG) oyunları arasına yeni bir soluk getirmeye hazırlanan NTT Game, bugün yeni oyunu olan Wrath of Dragon’u yayınladı. Tam sürüm olarak yayınlanan oyun şu sıralarda Android ve İOS kullanıcıları tarafından keyifle oynanmaya başladı bile. 24 Aralık’ta Kapalı Beta olarak karşımıza çıkan oyun 5.000’e yakın kullanıcı tarafından titizlikle incelendi. Kapalı Beta süresinde NTT Game yaptığı açıklama da oyunun Açık Betasının olmayacağını belirtirken, Türk kullanıcılar ile Avrupalı kullanıcıların ortak sunucularda yer alacağını belirtti.

Sürükleyici ve eğlenceli bir RPG deneyimi sunan Wrath of Dragon, Asya sürümünde 1.000.000 – 5.000.000 arası indirme sayısına ulaştı. Türkiye ve Avrupa’da aynı anda yayınlanan oyunda amacımız ekipmanlarımızı geliştirerek paralı askerlerimiz ile diğer oyuncularla girdiğimiz mücadeleden galip ayrılarak sıralamada zirveye çıkmaktır. Milyonlarca farklı oyuncunun yer aldığı oyunda zirveye giden yol kıyasıya rekabet dolu olacak. Oldukça zengin ve geniş içeriğe sahip olan Wrath of Dragon, oyuncuların beklentisini fazlasıyla karşılayacak.

Oyunun Özellikleri

  • Klan Sistemi ile Klan Savaşlarına katılabilirsiniz
  • Kale Savaşları yapabilirsiniz
  • 4 farklı PvP modu
  • 300’den fazla paralı askerler
  • 4 farklı zorluk modu
  • 168 Savaş alanı
  • Büyücü, Savaşçı, Suikastçi ve Okçu olmak üzere 4 farklı Ana Karakter
  • Kombo sistemi
  • Eşsiz beceriler
  • Detaylı görev sistemi

Yukarıda yer alan bazı özellikler şuan için oyun içerisinde yer almıyor. İlerleyen günlerde oyuna gelecek olan güncelleme ile özellikler eklenmeye başlanacak. Gerçek zamanlı PvP savaşları yapabilme imkanı sunan oyun 2018 yılında adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor. Oyunda gerçek zamanlı PvP savaşlarına katıldığınız taktirde karşınızdaki rakip yapay zeka değil gerçek oyuncu olacaktır.

Oyunun hikayesi aynen şöyle:

“Lapis Kıtası’ndaki 100 yıllık savaştan sonra, şeytani pagan Phaimon önüne çıkan her şeyi yok etmeye başladı. Daha önce kıtadaki savaşın sona ermesini sağlayan 5 kahraman, Phaimon’u durdurmak için Tanrı tarafından kutsandı ve hapsedilmesini sağladı. Bu mücadelede 5 kahramanın yanında 3 paralı asker ön plana çıktı; Terk, Hoget ve Krister…

Zamanla daha da tanınan bu 3 paralı asker gizemli bir zindana gönderildiler. Zindana girer girmez Krister’ın daha güçlü olabilme arzusu, onu şeytani Phaimon’un yardımcısı Sharen Hoast’un ruh parçalarını toplamaya itti. Sharen Hoast, Krister’ı Meir soyundan gelmesi ve Phaimon’u tekrar uyandırmak için mükemmel bir seçim olarak görmesi sebebiyle bedenini ele geçirdi. Ölümcül Phaimon tekrar hayattaydı!

Turk ve Hoget da bedeni ele geçirilen arkadaşlarını kurtarmak ve beş kahramanın desteğini alarak Phaimon’u yenmek için yola çıktılar.”

Wrath of Dragon’un geliştiricisi kim diye merak ediyorsanız hemen cevap vereyim. Wrath of Dragon ülkemizde keyifle oynanan efsanevi MMORPG oyunları arasında gösterilen Knight Online’nı geliştiren MGame firmasının imzasını taşıyor.

Oyunu dilerseniz Android ve İOS platformunda kusursuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol