Minecraft’ta Halo Rüzgarı

Minecraft’ta zun zamandır güncelleme gelmeyen Mash-up DLC paketi Halo Infinite’nin çıkışını kutlamak için yeni bir güncelleme getirdi.

Minecraft Halo Infinite’in çıkışını kutlayan bir güncelleme aldı. Minecraft’ın Master Chief Mash-up’ı uzun yıllar sonra geri döndü. Halo hayranlarının çoğu yeni çıkan Halo Infinite ile ilgilenmeye devam ederken, ilgili oyunda Xbox’ta Master Chief olarak oynamanın başka bir yolunu sunuyor. 

Master Chief Mash-up, Halo temalı dokular görünümler, haritalar ve Halo müzik parçaları dahil olmak üzere ilk olarak 2014 yılında piyasaya sürülmüştü. Paket, Master Chief’in üç farklı versiyonu da dahil olmak üzere sekiz yeni görünümle güncellendi.

Minecraft Halo Halo Mash-Up’ı Güncellendi

Minecraft

Yeni görünümler, Komutan Laurette Agryna, War Chief Escharum, Blademaster Jega ‘Rdomnai, Pelican Echo-216 Pilot ve bir YOROI Spartan gibi Halo Infinite karakterlerinin yanı sıra yukarıda bahsedilen ve gördüğünüz Master Chief görünümleridir. Bu güncellemeyi Halo oyununun orijinal Twitter hesabından paylaşıldı ve açıklama şöyleydi;

“Bu mağaraların doğal oluşumlar olmadığını söyleyebiliriz. Şimdi mevcut olan Master Chief Mash-up paketi ile kendi Minecraft gizemlerinizin derinliklerine inin!”

Güncelleme ayrıca soyunma odasına yeni Karakter Oluşturucu öğeleri ve Master Chief, Swinging Energy Sword ve Hard Landing gibi ifadeler de dahil olmak üzere bir dizi ekstra öğe ekledi. Yeni içerikte, hali hazırda 40 karakter görünümü, 31 Halo müzik parçası, bir dizi önceden hazırlanmış Halo temalı dünya ve çok daha fazlasını içeren mevcut Halo Mash-up DLC paketine eklenecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol