Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Minecraft Preview Uygulaması Duyuruldu: Ne İşe Yarayacak?

Yeni uygulama, mevcut Bedrock Beta programının yerini almaya yardımcı olacak ve Minecraft'ın beta sürümleri arasında geçiş yapmayı kolaylaştıracak.

Mojang Studios, Bedrock Beta programının bir değişimi olarak hizmet edecek Minecraft Preview uygulamasını resmen duyurdu. Yeni uygulama, mevcut Bedrock Beta programının yerini almaya yardımcı olacak ve Minecraft’ın beta sürümleri arasında geçiş yapmayı kolaylaştıracak.

Şu anda olduğu gibi, ileride de Minecraft beta özelliklerini test etmek isteyen oyuncuların Xbox Insider Hub‘ı indirmesi gerekiyor. Merkezden beta programına kaydolmaları ve ardından mevcut sürüm ile beta sürümleri arasında geçiş yapmaları gerekecek.

Minecraft Preview Uygulaması Game Pass’te Yer Alacak

Minecraft Preview

Bazı sorunlara yardımcı olacak Minecraft Preview, Minecraft’ın güncel ve beta sürümlerini ayrı tutarak özellikle geçiş sürecini basitleştirmek için tasarlandı. Oyuncuların Preview’de yaptığı her şey, standart Minecraft Bedrock oyunlarını kesinlikle etkilemeyecek. Minecraft’ın bu uygulaması ayrıca, oyuncuların aynı cihaz veya konsol’da Minecraft’ın hem beta hem de standart sürümünü oynamasına izin verecek. Şu anda Minecraft Beta Xbox, Windows ve Android ve iOS ile sınırlı. Ancak Mojang, uygulamanın farklı platformlara da yayılmasına yardımcı olacağına söz veriyor.

Halihazırda Minecrafter Beta‘da olan oyuncular, uygulamayı Xbox web sitesine yükleyerek Minecraft’ın bu uygulamasını seçebilirler. Ayrıca Game Pass sahipleri Windows’a Minecraft Preview yükleme fırsatına sahip olacak. Beta sürümü henüz Xbox’ta yayınlanmamasına rağmen, Preview hala tüm Xbox Insiders üyeleri tarafından kullanılabilir durumda.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.