Minecraft

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

6.8

Kullanıcı

Minecraft’a Walt Disney World Ek Paketi Geldi!

Minecraft oyuncuları, yeni bir Walt Disney World DLC sayesinde oyun içindeki ikonik tema parkını ziyaret edebilecek.

Walt Disney World’ün 50. yıldönümü kutlamalarının bir parçası olarak Disney, oyuncuların Florida tema parkının sanal bir versiyonunu keşfetmesine izin verecek devasa bir Minecraft ek paketi yayınlayacak.

Paket, Disney World’s Magic Kingdom‘ı yeniden yaratan, karakter buluşması ve selamlamaları, oyuncu görünümleri ve hatta parkın ikonik havai fişek gösterisinin sanal bir versiyonuyla tamamlanmış bir harita içerecek.

Walt Disney World 50. Yıldönümü‘nde Mickey Mouse ve Minnie Mouse da dahil olmak üzere seçebileceğiniz 25 karakter görünümü ve özel oyun içi ürünlerle yıldönümünü şık bir şekilde kutlayabilirsiniz!

Disney World

Minecraft: Disney World DLC

Harita, Big Thunder Dağı Demiryolu, Perili Köşk, Uzay Dağı, Orman Gezisi ve Karayip Korsanları dahil olmak üzere parkın popüler cazibe merkezlerinin çoğunu yeniden oluşturarak, pandemi yüzünden uzak kalan Disney World hayranları için cazip bir teklif haline getirecek.

Minecraft Disney DLC, oyuncuların tanışıp selamlaşabileceği 29 Disney ve Pixar karakterinin yanı sıra, oyuncuların giyinmesi için 25 farklı Disney temalı dış görünümün yanı sıra ikonik Mickey ve Minnie Mouse kulakları gibi karakter yaratıcı ögeleri içerecek.

Magic Kingdom boyunca altı temalı toprak ve yirmi klasik cazibe merkezini deneyimlemek için yalnız oynayabilir veya arkadaşlarınızı ve ailenizi arayabilirsiniz. Ayrıca, oyun oynarken sesi açmayı ve en sevdiğiniz tema parkı müziğinin keyfini çıkarmayı unutmayın.

Ek paket, Minecraft Marketplace’te 1340 Minecoins karşılığında mevcut. Yeni ek paketi, Minecraft oynamak için kullandığınız platform ne olursa olsun Marketplace’e erişerek indirilebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol