Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Minecraft 1.19.1 Güncellemesi ile Ban Sistemi Değişiyor

Sevilen yaratıcılık oyunu Minecraft, 1.19.1 güncellemesi ile ban seçeneğine yeni bir boyut getiriyor. Şikayet edilen oyuncular, inceleme sonrası oyundan yasaklanabilecek.

Minecraft’ın gelecek olan yeni sürümünün ön sürümü, önemli bir konuda değişiklikler yapacak. Minecraft 1.19.1 yaması mevcut ve oyun içi ban sisteminin işleyişini kökten değiştiriyor. 7’den 70’e herkesin oynadığı bu oyun, oldukça sevilen inşa oyunlarından biri. Hem temel oyunla hem de birçok yan ürünü ile bu oyun inanılmaz bir başarı yarattı. Bunun da ötesinde, geniş bir platform yelpazesinde erişilebilir olmasıyla video oyunu tarihindeki en büyük oyuncu tabanlarından birine sahip oldu.

Oyun masum olmasına ve yaratıcılığınızı kullanmanız için sizi teşvik etmesine rağmen, yine de oyunun kitlesinde bazı kötü oyuncular var. Ancak geliştiriciler, oyuncuların sıkıntılarını gidermek için bu sorunu çözmeye hazır. 1.19.1 yama notlarında, oyuncuların artık rapor edildikten sonra çevrimiçi oyundan tamamen yasaklanabileceği ortaya çıktı. Raporlar bir tür moderasyon ekibi tarafından incelenecek, bu nedenle kullanıcılar tek bir şikayetle yasaklanamayacak.

Minecraft 1.19.1 Güncellemesi 28 Haziran’da Gelecek

Minecraft

Bu, oyuncuların uygunsuz sohbet davranışlarını rapor etmesine olanak tanıyan ban sistemine ek bir özellik olarak sunuldu. Tüm yasaklar kalıcı olacak gibi görünmüyor çünkü yama notları, oyuncunun ne kadar süreyle yasaklandığını ve yasağın ne için olduğunu açıklayan bir mesaj alacağından bahsediyor. Daha detaylı bilgi isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Bu arada, son raporlar şu anda geliştirilmekte olan yeni bir Minecraft oyunu olduğunu iddia ediyor. Görünüşe göre bu gerçek zamanlı bir strateji oyunu olacak. Aquaman’den Jason Momoa’nın şu anda projeye bağlı olduğu bir Minecraft filmi de hazırlıkta.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.