Minecraft

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

6.8

Kullanıcı

Minecraft 1.18 Sürümü Oyuncuları Mest Etti

Minecraft 1.18 (Caves & Cliffs Part II) oyuncular tarafından coşkuyla karşılandı. Hayranlar sadece muhteşem manzaraları değil, aynı zamanda oyuna yapılan yeni eklemeleri de övgülere boğdu.

Minecraft‘ın büyük güncellemesinin ikinci kısmı yalnızca birkaç gün önce yayınlanmış olsa da oyuncular, temmuz ayından bu yana test sunucuları ve beta sürümleri aracılığıyla 1.18 sürümünün yeni özelliklerini test ediyordu. Bununla birlikte, ekran görüntüleri ve çekimlerle dolu aylar geçmesine rağmen, oyuncular Caves & Cliffs Update: Part 2‘ye bayıldı.

Bir hatırlatma olarak: Güncellemenin ikinci kısmı, oyuncuların beklediği en önemli yenilikleri içeriyordu. Evet, haziran ayında gelen güncellemeler kimseti hayal kırıklığına uğratmadı ancak Minecraft’a yüksek dağları ve mağaraları ekleyen Caves & Cliffs Part 2 oyunu başka bir seviyeye taşıdı.

Minecraft Deneyimi Başka Bir Boyuta Taşındı

Minecraft

Güncellemenin başlangıcından hemen sonra oyuncular, kendileri için açılan fırsatları kontrol etmeye başladı. Tabii ki, değişiklikler Minecraft’ın ünlü olduğu az çok iddialı yapılar yaratmayı sevenlere fayda sağladı. Bununla birlikte, sıradan oyuncular bile yeni özellikleri takdir etti, oyunun yaşattığı deneyim tamamen değişti. Tehlikeli mağaralar ve yeni bir cevher üretim sistemi, oyunu önemli ölçüde çeşitlendirdi.

Bu, bu övgü denizinde bazı eleştirel sesler de vardı. Bazıları, inkar edilemez derecede güzel ve ilginç olsa da bazı mağaraların içinde yaşayan canlıların fazla benzer olduğundan şikayetçi oldu. Ayrıca, Minecraft’ın savan, orman ve ormanlardaki büyük mağaralar konusunda çok cömert davrandığını belirtti.

Minecraft

Köylerin alışılmadık yerlerde görünmesi gibi daha tartışmalı şikayetler de vardı ancak bu, birçok hayran için oldukça eğlenceli bir avantaj olarak kabul edildi. Yine de Caves & Cliffs Güncellemesinin ikinci bölümü hemen hemen tüm oyuncular tarafından coşkuyla karşılandı ve birçoğu bu güncellemeyi, Minecraft tarihinin en iyi güncellemesi olarak adlandırdı.

Mojang şimdiden daha fazla güncelleme hazırlığına başladı bile. Caves & Cliffs‘e de eklenmesi gereken arkeoloji, hala oyuna eklenecek. Dahası, The Wild Update‘te de oyuna gelecek ve daha fazla çeşitlilikte biyomlar güncellenecek. Oyun gerçekten artık bambaşka bir seviyeye ulaşmış durumda.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol