Minecraft

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

6.8

Kullanıcı

Minecraft Caves and Cliffs Güncellemesi Yayınlandı!

Bugün, Minecraft için bir sonraki büyük güncelleme yayınlandı. Oyuncular Caves & Cliffs güncellemesinin ikinci bölümünün getirdiği değişiklikleri bugünden itibaren kontrol edebilecek.

Minecraft Caves and Cliffs güncellemesi uzun zaman önce duyurulmuştu. Başlangıçta büyük bir güncelleme olması gerekiyordu, ama sonunda iki parçaya bölündü. İlki bu yıl haziran ayında oyunculara sunuldu ve bugün ikincisini indirebileceğiz. Yama, birçok heyecan verici yeni özellikle gelecek.

Minecraft Caves and Cliffs Part 2 ile uçsuz bucaksız haritada seyahat ederken, etkileyici büyüklükteki dağ sıralarıyla karşılaşacağız. Dağlar, şimdiye kadar ortaya çıkanlardan çok daha gerçekçi bir görünümle karakterize edilecek. Oyunda hem kayalık hem de sarp zirveler ile ormanlarla kaplı dağları bulacağız. Bazı tepeler sadece çalılar ve çiçeklerle süslenecek.

Minecraft Cave and Cliffs

Minecraft Caves and Cliffs Part 2 ile yeraltında da yeni özellikler bulabilirsiniz, birçok yeni su altı mağarası oyuna eklendi. Bazıları klostrofobik tüneller gibi görünecek, diğerleri ise büyük bir binaya sığabileceğiniz geniş mağaralar şeklini alacak. Ayrıca mağaraların bir kısmı bitki örtüsü ile doldurulurken, diğerlerinde sarkıt ve dikitler bulunacak.

Bu yeni özellikleri deneyimlemek isteyen ancak mevcut dünyalarını terk etmek istemeyen oyuncuların endişelenmesine gerek yok. Önceden oluşturulmuş haritalar bile güncellemeden etkilenecek ancak oyuncular tarafından keşfedilen alanın yalnızca uzak bölgelerini etkileyecek. Bu sayede daha önce yapılmış yapıları etkilemeyecek.

Minecraft Caves and Cliffs Part 2 Geliştirici Günlüğü

Ne yazık ki güncelleme, daha önce duyurulan bazı unsurları içermeyecek. Deep Dark biyomları ve Muhafızlar olarak bilinen düşmanca çeteler gibi unsurlardan bahsediyoruz. Bu unsurlar oyuna 1.19 güncellemesinde eklenecek.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol