Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Migros Espor Zula Turnuvası, Büyük Ödüller Sunuyor

Kıyasıya bir rekabete sahne olan Migros Zula Espor Turnuvası’nda oyun severleri, toplam 15 bin TL Migros Alışveriş Çeki ve 1 Milyon Zula Altını değerinde ödül havuzu bekliyor.

İki haftanın geride kaldığı Migros Espor Zula Turnuvası‘nda mücadelenin dozu artıyor. Migros Espor’un ETİ’nin sponsorluğunda düzenlediği turnuvada, toplam 4 hafta sürecek eleme karşılaşmalarının ardından, 5’inci haftada final mücadelesi yapılacak.

Migros Espor Zula Turnuvası’nda Zula severler 15.000 TL değerinde Migros Alışveriş Çeki ve 1 Milyon Zula Altını ödül havuzundan başarıları oranında pay alacaklar. 6 Kasım’da gerçekleştirilecek final karşılaşmasında elemeleri geçen 8 takım mücadele edecek. Final karşılaşmaları, BO3 (Best of 3) şeklinde oynanacak.

Migros Espor Zula Turnuvası

Önceki Migros Zula Cup’ın kazananı Bursa Espor olmuştu. Kıyasıya mücadeleler yaşanan turnuvada, finallerde Bursa Espor, Mustafa “hunter” Faydalı, Abdullah “Nadz1” Aygül, Umutcan ” Salvio” Şenocak, Burak “Pleansy” Kızılkaya, Mustafa “Cloudson” Yurt ve Alperen “Kresha” Ozfidan ile zaferi göğüslemişti.

Dünyada yaklaşık 100 ülkede, 11 farklı dil seçeneğiyle, 30 milyondan fazla oyuncuya sahip olan MMOFPS türü yerli oyun Zula, hem ülke içindeki hem de yurt dışındaki Zula oyuncularına Türk kültürünü en iyi şekilde tanıtmayı hedefliyor.

Zula’nın oyun içindeki haritalarının bir kısmını Kız Kulesi, Nemrut Dağı, Safranbolu evleri, son haritamız Mardin gibi hem iç turizmde hem dış turizmde Türkiye’nin çok önemli noktaları oluşturuyor. Oyunu bu adres üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.

    Valorant VP En Ucuz Fiyat, Stoklarla Sınırlı!

    X