Might & Magic Heroes Era of Chaos En İyi Kahramanlar

Ubisoft'un yeni mobil oyunu M&M Heroes Era of Chaos'ta bulunan en iyi kahramanları, komutanları göreceksiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Ubisoft’un yeni strateji oyunu M&M Heroes Era of Chaos ile ilgili rehberi yazılarımıza devam ediyoruz. Bir önde ki konumuzda oyuna yeni başlayanların işine yarayacak bilgilerden bahsetmiştik. Eğer o konuyu zaten okuduysanız oyunda ne yapıp yapmayacağınızı öğrenmişsiniz demektir. Peki her şey bu kadar mı? Tabi ki hayır. Bilmeniz gereken bir şey de oyunda bulunan kahramanlar.

Yani kısacası bunlara komutanlar ya da liderler de diyebiliriz. Oyunda bazı kahramanlar gerçekten çok ama çok güçlü ve etkili. Ben de oyunun en iyi liderlerini sizlere göstereceğim. Hazırsanız Might and Magic Heroes Era of Chaos en iyi kahramanlar isimli yazımıza geçelim.

Might and Magic Heroes Era of Chaos En İyi Kahramanlar Komutanlar

Oyunda zaman geçirdikçe daha da keyif alacaksınız. Ama bazı komutanlar size rakip olarak oyun keyfinizi düşürebilir. Çünkü bazı komutanlar oyunda oldukça etkili ve güçlü. Hiç merak etmeyin, keyfiniz asla bozulmayacak. Çünkü sizlere oyunda bulunan en iyi komutanları göstereceğim. Şu an için seçebileceğiniz 14 adet kahraman bulunuyor fakat bu zaman geçtikçe artacaktır.

Tabi ki öncelikle bu kahramanların kilitlerini nasıl açacağımızı öğrenmemiz gerek.

M&M Heroes Era of Chaos Kahraman Kilitlerini Açmak

Oyunda bulunan her karakterin farklı bir kilit açma sistemi bulunmaktadır. Bazılarını kolayca elde edebileceğiniz gibi bazılarını açmak için biraz çaba sarf etmeniz gerekecektir. Örneğin yer altı zindanlarında ya da görevlerinde açılacaktır. Ama şunu belirtmek isterim ki, en iyileri oyuna etkinlikler sonunda elde edilmektedir. Örneğin geçtiğimiz günlerde “Solmyr” isimli kahraman etkinlikleri tamamlayarak elde edilmişti.

Açmış olduğunuz her kahraman size bonus özellikler verecektir. Kimi savunma, kimi saldırı, kimi casusluk gibi özellikler verecektir. Kahramanı ister savaşta kullanın ister kullanmayın, bir kere bu kahraman açıldıysa onun bonus özellikleri her zaman aktif olacaktır. Bu yüzden ne kadar çok kahraman açarsanız o kadar güçlü olursunuz. Kahramanları açmak için ise verilen görevleri tamamlamak ve yeni etkinliklere katılmak gerekiyor. Yapacak başka bir şey yok. Şimdi en iyi kahramanlara geçebiliriz.

might and magic heroes era of chaos en iyi kahramanlar 2

Konu başında da dediğim gibi, her kahraman farklı özelliklere sahiptir. Bazıları birlikleri yönetme de oldukça iyidir, bazıları ise büyüleri ile direkt olarak savaşın kaderini değiştirebilir. Ama bizler birlikler ile uyumlu olarak çalışan kahramanlara odaklanacağız. Çünkü bunlar gerçekten çok etkili ve güçlü bir pozisyonda. Şimdi en iyilerine göz atalım ve ne gibi özellikleri var görelim.

1- Crag Hack

Eğer ben agresif oynarım benim için hasar önemli diyorsanız size önerim Crag Hack olacaktır. Tek bir sorunumuz var o da bunun kilidini açmak pek kolay değil. Bu kahramanı açmak için yer altı bölümünde 10-13’ü temizlemeniz gerekiyor. Yani geçmeniz gerekiyor. Bu kahraman tüm birliklere kritik hasar şansı veriyor ve ayırca direkt olarak hasar arttırıyor. Stronghold birlikleri ile tam uyumlu bir şekilde çalışmaktadır bunu da bilin. Ayrıca bulundurduğu özel büyüler ile de muazzam işler yapmaktadır.

2- Catherine

Bu kahramanın en büyük özelliği oyun başında hemen elde edilebilir bir kahraman olmasıdır. Oyunda ki en iyi kahramanlar arasında da yerini çoktan almış durumda. Bu kahraman kılıçlı birlikleri direkt olarak şövalyelere çevirmektedir. yani daha güçlü bir hale getirir. Ayrıca bunun yanında %20 daha fazla can, savunma gibi şeylerde vermektedir. Kılıçlı birlikler oyun başında etkili birliklerdir. Geliştirmesi de oldukça kolaydır. Bu kahramanı 30. seviyeye kadar gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

3- Vidomina

Vidomina isimli kahramanımız bir Necromancer. Ölüleri çağırabilen bu kahraman savaş alanını bir anda iskeletler ile doldurabiliyor. Sürekli bu şekilde savaş alanını boş bırakmamış oluyor. Bir nevi somut birlikler ile size destek oluyor. Yeteneklerin bekleme sürelerini düşürebiliyor, düşmanları olumsuz etkileyecek büyüler yapabiliyor. Oldukça güzel bir kahraman. Bu kahraman ile birlikte savaşları daha hızlı ve kolay bir biçimde kazanabilirsiniz.

4- Mephala

Mephala isimli karakterimiz yukarıda bulunan karakterler kadar güçlü değil fakat bunun da bir avantajı bulunuyor. Dayanıklılık. Evet dayanıklılığı oldukça fazla. Eğer oyunda hikaye üzerinden de gidiyorsanız yani Campaign modunu oynuyorsanız bu karakter sizi ayakta tutacaktır. Savaşta yanınızda olan birliklere de savunma vererek onları dayanıklı hale getirmektedir. Büyüleri de tamamen savunma ve dayanıklılık odaklıdır. Eğer savunma tarzı bir oynayış biçimini seviyorsanız bu kahramanı deneyebilirsiniz.

Might and Magic Heroes Era of Chaos’ta bulunan en iyi kahramanlardan bahsettim. Umarım sizler için güzel bir konu olmuştur. Sormak istediğiniz bir şey olursa yorum yaparak sorabilirsiniz. En kısa sürede dönerim. Görüşmek üzere.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol