Microsoft Uygun Fiyatlı Xbox Series X Sürümü Üzerinde Çalışıyor

Uygun fiyatlı Xbox geliyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Teknoloji devi Microsoft bu yıl içerisinde yeni oyun konsolu Xbox Series X’i tanıtacak. Yüksek fiyat etiketiyle satışa sunulması beklenen Microsoft’un bu yeni konsolunun uygun fiyatlı bir modeli de olacak.

blank

Xbox Series X konsolu üzerinde çalışmalarına devam eden Microsoft Aralık ayında yeni Xbox Series X oyun konsolunu tanıtacak. Xbox Series X oyun konsolunun detaylarını geçtiğimiz haftalarda açıklamaya başlayan Microsoft’un yeni bir konsol üzerinde daha çalıştığı ortaya çıktı. Uygun fiyat etiketine sahip Xbox Series X oyun konsolu üzerinde çalışmalara başladı. Xbox Lockhart ismiyle satışa sunulacak olan Microsoft’un yeni oyun konsolu, Xbox Series S özelliklerine benzer özelliklerle gelecek.

Xbox’ın uygun fiyatlı modelinin özellikleri şimdilik bilinmiyor olsa da Xbox Series X, Windows 10 ve Nintendo Switch için Void 2D ve Void 3D motorlarını geliştiren Louise Kirby, cihazın 4K çözünürlük yerine 2560 x 1440 piksel çözünürlükle birlikte geleceğini belirtti. Fiyatının 300 dolar seviyesinde olması beklenen Xbox’ın uygun fiyatlı konsolunun ne zaman tanıtılacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Xbox Series X Özellikleri

Microsoft’un yeni oyun konsolu özelleştirilmiş AMD Zen 2 işlemciden güç alacak ve Radeon RDNA mimarisini kullanacak. 8K çözünürlükte oyun desteği sunacak olan Xbox’ın yeni oyun konsolu 120 FPS’e kadar oyunlar oynatabilecek. Ray tracing desteğine sahip olacak olan Xbox’ın yeni oyun konsolu ayrıca 4K çözünürlükte 60 FPS’ı standart olarak sunacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol