Microsoft Flight Simulator’ün Kapalı Betası Temmuz Ortasında Başlayacak

Microsoft, Flight Simulator 2020'nin yakında betası başlayacak. Oyunun geliştirici ekibi daha önce beta testinin Temmuz 2020 tarihinde başlayacağını bildirmişti.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Microsoft, Flight Simulator 2020 kapalı beta testinin başlangıç ​​tarihini önümüzdeki hafta resmen açıklayacak. Beta testi büyük bir ihtimalle 2020 Temmuzunun ortasında başlayacak.

2020’nin en etkileyici grafiklerine sahip olan Microsoft Flight Simulator 2020, yakında binlerce oyuncu simülasyon oyununu deneyecek ve oyunu daha da geliştirmeye yardımcı olmak için geri bildirimlerini paylaşacağı kapalı bir beta testine girecek.

Microsoft henüz kapalı beta için kesin başlangıç ​​tarihlerini resmi olarak açıklamadı, ancak bu önümüzdeki hafta 2 Temmuz 2020‘de duyurulduğu gibi oyunun kapalı beta testinin yapılacağı tarih açıklanacak. Microsoft, Flight Simulator ekibi, bir sonraki gönderilerinde, kapalı beta için zaman çizelgesi ile birlikte Alpha 5 için bir çıkış tarihi de sağlayacağını söyledi.

Ekip şu anda Alpha 5 için son test aşamasındadır, resmi web sitesinde geliştirme güncellemesinde yazılmıştır. Alfa davetleri de bugün başlıyor. Ayrıca, şu anda bir alfa testçisiyseniz, kapalı beta’ya otomatik olarak erişim izni verileceğini belirtmek gerekir. Önceki geliştirme güncellemelerinde, Flight Simulator ekibi, kapalı beta’nın 2020 Temmuz ortasında geleceğini doğruladı, ancak kesin sürüm tarihi için biraz daha beklemek zorunda kalacağız.

Flight Simulator 2020, bu yıl içerisinde PC ve Xbox One’a geliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol