Microsoft, 74 Oyuna Daha FPS Boost Desteği Ekledi

Microsoft, 74 oyunun daha Xbox Series X / S konsollarında FPS Boost desteği kazandığını duyurdu.

Microsoft, Xbox Game Pass abonelerini mutlu edecek bir açıklama yaptı. ABD’li teknoloji devi, bugün itibarıyla 74 oyuna daha FPS Boost desteğinin eklendiğini açıkladı. Böylece FPS Boost desteği kazanan oyunların sayısı 97’ye yükseldi.

İlk olarak şubat ayında piyasaya sürülen Xbox FPS Boost, oyuncuların çeşitli eski yapımları etkileyici bir şekilde yeniden deneyimlemelerini sağlıyor. Özellikle de performans sorunları yaşayan oyunlara adeta yeniden hayat veren FPS Boost, desteklediği yapımlara adeta yeni oyun hüviyeti kazandırıyor.

Far Cry 5 FPS Boost desteği

Bugün itibarıyla FPS Boost desteği kazanan oyunlar arasında Assassin’s Creed The Ezio Collection, Rogue Remastered ve 3 Remastered, Far Cry 5, New Dawn ve Primal, Batman 3, Jurassic World, Marvel Super Heroes, Star Wars: The Force Awakens ve Alien Isolation yer alıyor.

Öte yandan listedeki oyunlardan bazıları için geriye uyumluluk ayarları aracılığıyla FPS Boost’u manuel olarak etkinleştirmeniz gerekiyor. Zira grafik olarak daha yoğun oyunların daha yüksek kare hızına ulaşmak için çözünürlüklerini düşürmesi gerekiyor.

Birkaç hafta önce Microsoft, Titanfall 2, Battlefield 5, Star Wars Battlefront 2 ve daha fazlası dahil olmak üzere toplamda 13 EA oyununa FPS Boost desteği getirmişti. FPS Boost desteği kazanan 74 oyunun tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

blank
1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol