Metro Exodus Yeni Genişleme Alacak!

Metro Exodus ilk genişlemesini yaz aylarında alacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

2019’un en çok konuşulan oyunlarından birisi olan Metro Exodus bekleneni verdi ve hem konsol hem de bilgisayar platformunda milyonlarca adet kopya satmayı başardı. Yapım dün yaptığı duyuru ile yakında yeni bir genişleme alacağını belirtti.

blank

Tek oyunculu oynanışı ile oyuncuları yaratıklarla dolu bir atmosfere götüren Metro Exodus etkileyici yapısı ile kısa sürede oyuncuların beğenisini kazandı. Birinci şahıs kamera açıları eşliğinde aksiyon dolu bir yapıya girdiğimiz Metro Exodus yakında yeni genişlemeler ile daha zengin bir içeriğe kavuşacak. PC Games N’in yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre 4A Games oyuna yeni genişlemelerin geleceğini ve oyunculara yeni içerikler sunulacağından söz etmiş.

Genişleme ile oyun içerisie yeni şehirler, yeni karakterler ve yeni bir alev makinesı gelecekmiş. İlk genişleme paketi ile oyuncular yeni karakterlerler ile karşılaşacak ve benzersiz yeni silahları kullanma fırsatı elde edecekler. Bu yaz karşımıza çıkacak olan ilk DLC paketi ile oyun içerisine Albay Khlebnikov ve Albay Miller adında iki karakter gelecek. Bu karakterler kendilerine özgü silahlarla karşımıza çıkacak.

Oyunun ikinci genişlemesi ile 2020’nin başlarında gelecekmiş.

Yeni genişlemelerin dahil olacağı Expansion Pass’e Epic Store üzerinden 130.00 TL karşılığında ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol