Metin2

MMORPG
Takip Et
8.6

Çok iyi

8.2

Kullanıcı

Metin2 Yang Sorununa Çözüm Bulamıyor!

Metin2 yetkilileri bir kaç gün önce ortaya çıkan yang bugu sorunun önüne geçemiyor!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Türkiye ‘de en çok oynanan oyunlar arasında yer alan MMORPG oyunu Metin2, son günlerde oyunda çıkan yang bugu sorunuyla baş edemiyor.

Bir kaç gün önce ortaya çıkan yang bugu şikayetlerinin ardından Gameforge şirketi durumu incelemek için sunucuları olağanüstü bakıma aldı. Topluluk yöneticisinin duyurusuyla haberdar olan Metin2 Türkiye oyuncuları bu bakımla birlikte ortaya çıkan yang bugu haberlerinin doğruluğuna ikna oldu.

blank

Metin2 Forumun da bu konu hakkında tartışma konularının açılmasına izin vermeyen yönetim ekibi, olağan üstü bakımda da sorunu çözemedi ve sunucuyu geri alarak oyunu tekrardan açtı. 40 level üstü bir lonca karakteriyle yapılan hile Metin2 piyasalarını alt üst ederken, bir çok oyuncunun da bu açıktan yararlanmasıyla birlikte büyük bir sorun yaşamaya başladı.

Gameforge, Metin2 ‘de daha önce de yang bugu sorunları yaşamış ve bir şekilde önüne geçmişti. Metin2 sosyal medya platformlarında büyük tartışmaya yol açan olayın akibeti hakkında herhangi bir açıklama yapılmasa da bu sorun ortadan kaldırıldığı zaman binlerce oyuncunun hesaplarının kapatılacağı aşikar ama piyasaya dağılan yanglar için nasıl bir çözüm yoluna gidilecek bu sorunun cevabını bizimle birlikte bir çok oyuncuda merak ediyor.

Oyun içerisinde yapılan yang bugunun bir videosunu sizinle paylaşmak istedik, bir süre yang alım ve satımlarından uzak durmanız emekleriniz için iyi olabileceğini düşünüyoruz.

 

blank
Siyaset, oyun ve teknolojiyle arası iyi olan koyun gibi yaşamaya da karşı olan insan türü.

8 Yorum

 1. blank

  :eW:EQW:Eq cıldırıyorum AS:DFAS:Df

  Yanıtla
 2. blank

  hahahaha böyle bir saçmalık yok ya TR serveri bile battı çıldırıyorumm D:D:D:D:D

  Yanıtla
 3. blank

  Sorun çözüldü bilginiz olsun.

  Yanıtla
  • blank

   Sorun çözülmedi, soruna çözüm bulamadılar diye oyundaki mevcut olan özelliği kapattılar.

   Yanıtla
 4. blank

  selam aleykum

  Yanıtla
 5. blank

  Ulan bizde yang ayırmıştık

  piyasa alt üst olunca yang değersizleşmiş :S

  Yanıtla
 6. blank

  Pls

  Yanıtla
 7. blank

  metin2tr pişmanlıktır 🙂

  Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol