Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

700 TL Altı Mekanik Oyun Klavyesi Önerileri

Mekanik oyuncu klavyesi fiyatları cüzdanlarımızı zorlarken, 700 TL altına alabileceğiniz en iyi klavyeleri bir araya getirdik ve hepsinin öne çıkan özelliklerinden bahsettik.

Mekanik oyun klavyesi arayanlar için 700 TL altı, uygun fiyatlı seçenekleri bir araya getirdik. Bilek desteği, tuş ömrü, suya dayanıklılık veya RGB aydınlatma gibi klavyelerin öne çıkan özelliklerini de vurguladık. İhtiyacınıza uygun ucuz klavyeyi listemizi okuyarak satın alabilirsiniz.

Öncelikle, klavye çeşitleri konusunda sizleri önden bilgilendirelim. Hem F hem de Q tuş dizilimi ile gelen mekanik klavyelerin, düz klavyelere göre en önemli avantajı daha dayanıklı ve uzun ömürlü olması. Ayrıca, oyunlardaki geri bildirim süreleri çok daha hızlı, daha tatmin edici bir sesi var ve tek tek sökülebilir tuşları daha rahat temizleyebiliyorsunuz.

Mekanik Oyun Klavyesi Önerileri (700 TL Altı)

700 TL Altı Mekanik Oyun Klavyesi Önerileri
 • 1- A4Tech KM-720-F
 • 2- Turbox BladeDancer TR-GK103
 • 3- Rampage Miracle K1
 • 4- Konfulon MK50 Klavye
 • 5- Konfulon MK80 Klavye
 • 6- GameBooster G44 Radiance
 • 7- Rush Squire RK901 Klavye
 • 8- Bloody B640
 • 9- Rush Commando RK848
 • 10- Trust GXT 865 Asta

1- A4Tech KM-720-F

700 TL Altı Mekanik Oyun Klavyesi Önerileri
 • Fiyat: 309 TL

Klavye önerisi listemizin ilk ismi olan A4Tech KM-720-F, ucuz klavye arayanlara ilaç olacak türden. Biz bu içeriği hazırlarken 309 TL’ye satılan bu standart klavye, herhangi bir RGB işlevine sahip değil. Mekanik değil ancak fiyatına göre tam bir fiyat performans canavarı desek yanlış olmaz.

2- Turbox BladeDancer TR-GK103

700 TL Altı Mekanik Oyun Klavyesi Önerileri
 • Fiyat: 319 TL

Örgü kablo kullanan ve RGB aydınlatma sunan Turbox BladeDancer TR-GK103, metal gövdeye sahip bir mekanik tuş hissi sunan bir oyun klavyesi. Pek tanınan bir marka olmasa da, 50 milyon tuş ömrü sunması ve mekanik hisli tuş takımına sahip olmasıyla Türkiye pazarına rekabetçi bir fiyattan giriş yaptı. Ayrıca suya dayanıklılık sunduğunun altını da çizelim.

3- Rampage Miracle K1

700 TL Altı Mekanik Oyun Klavyesi Önerileri
 • Fiyat: 380 TL

Klavye fiyatları binlerce lira seviyesine çıkmışken hala 700 TL altı mekanik oyun klavyesi bulabiliyoruz. Değiştirilebilir mavi switch tuş takımı, hızlı tepkime süresi, RGB 6 renk ve her satırda farklı ışık, bilek desteği ve örgü kablo ile en kaliteli tek el klavye seçeneği kesinlikle Rampage Miracle K1.

4- Konfulon MK50 Klavye

700 TL Altı Mekanik Oyun Klavyesi Önerileri
 • Fiyat: 450 TL

Sıvı Tahliye Kanalları sunan gaming klavye modelimizde 15 adet aydınlatma seçeneği mevcut. Bu cihazda 50 milyon tuş basma ömrü mevcut ve bu fiyat skalasında cidden iddialı bir rakam. Uzun Ömürlü UV Tuş Baskısı ile Konfulon MK50’yi yıllarca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

5- Konfulon MK80 Klavye

700 TL Altı Mekanik Oyun Klavyesi Önerileri
 • Fiyat: 480 TL

Konfulan MK50’nin bir üst versiyonu olan MK80‘de de yine Sıvı Tahliye Kanalları ve Uzun Ömürlü UV Tuş Baskısı özellikleri mevcut. Ek medya tuşları ve daha havalı bir görünüm sunan bu model, 500 TL altına alabileceğiniz en iyi mekanik oyun klavyesi diyebilirim.

6- GameBooster G44 Radiance

700 TL Altı Mekanik Oyun Klavyesi Önerileri
 • Fiyat: 600 TL

Renkli aydınlatma mekanik oyun klavyesi Hadron HD849, minimum gürültü ve direnç ile 50 milyon tuşlama ömrüne sahip. Outemu marka mekanik anahtarlar kullanan bu ucuz klavye, bilek desteği olmasa da, ergonomik bir tasarıma sahip. Yine ghosting önleme ve kaymaz ayaklar ile 600 TL’ye alabileceğiniz harika bir ürün.

7- Rush Squire RK901 Klavye

700 TL Altı Mekanik Oyun Klavyesi Önerileri
 • Fiyat: 629 TL

Oyun klavyesi önerisi listemizde fiyatlar yükselmeye başladı ancak 700 TL altına alabileceğiniz bir fiyat performans canavarı ile karşınıza çıkıyoruz. Rush Squire RK901’in Led aydınlatma tuşların lazer baskılı olduğu için gece rahatlıkla görebiliyorsunuz. Aşınmaya Dayanıklı Tuşlar (Çift Enjeksiyonlu) ile öne çıkan bu model, fiyatının hakkını veriyor.

8- Bloody B640

700 TL Altı Mekanik Oyun Klavyesi Önerileri
 • Fiyat: 640 TL

Ucuz klavye önerileri listemizin yıldızlarından birisi olan Bloody B640’ın küçük bilek desteği gerçekten inanılmaz rahat. Güçlendirilmiş Space Tuşu ve Dahili Ses & USB Yuvaları bulunduran klavye, örgü kablosuyla da güven veriyor.

9- Rush Commando RK848

700 TL Altı Mekanik Oyun Klavyesi Önerileri
 • Fiyat: 680 TL

Oyuncu klavyesi önerisi listemizdeki en önemli özelliklerden birisine sahip bir ürüne geldi sıra. Dirençli Silikon Kablo ve sağlam alüminyum gövdesi ile çok şık bir görünüm sunan Rush Commando RK848, dayanıklılık isteyenler için ideal. Tek eksik, bilek desteği diyebiliriz.

10- Trust GXT 865 Asta

700 TL Altı Mekanik Oyun Klavyesi Önerileri
 • Fiyat: 700 TL

Oyuncu klavyesi önerisi listemizin en pahalı üyesine geldik. Fiyatları biraz yükseltiyoruz ancak 700 TL altına alabileceğiniz en iyi mekanik oyun klavyesi ile karşınızdayız. Bir üstteki klavyeye göre su kanalı eksiği olan bu ucuz klavyenin artısı ise daha bilinen bir markadan gelmesi ve Kablo Çıkış Yönü seçim seçeneği diyebiliriz.

Listemizdeki klavye çeşitleri hoşunuza gitti mi? Aradığınız mekanik oyun klavyesini bulabildiniz mi? Sizlerin 700 TL altına klavye önerisi var mı? Tüm bunların cevabını aşağıdaki yorumlar kısmına bekliyoruz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

2 Yorum

 1. HP Pavilion 980 ₺ şu anda

  0
  0
  Cevap
  • 17 Temmuz 2023 itibarıyla listeyi yeni fiyatlara uygun olarak güncelledik.

   0
   0
   Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.