Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Meet Your Maker İlk Günden PS Plus’ta Olacak

Asimetrik çok oyunculu nişancı oyunu Meet Your Maker, Nisan ayında aylık oyun serisinin bir parçası olarak PlayStation Plus'a gelecek.

Developer Behavior Interactive, yaklaşan nişancı oyunu Meet Your Maker‘ın Nisan ayında piyasaya sürüldüğü ilk gün PlayStation Plus aylık oyun serisinin bir parçası olarak sunulacağını duyurdu. Duyuruyu kutlayan stüdyo, oyun için PS Plus’a ilk günden eklenme haberini kutlayan bir fragman da yayınladı.

Oyunu piyasaya sürüldüğünde PS Plus’a getirme kararı, oyunun güçlü bir oyuncu tabanına sahip olmaya olan güveninden kaynaklanıyor olabilir. Asimetrik çok oyunculu bir oyun olarak, yalnızca seviyeleri oynamak için değil, aynı zamanda seviyeler oluşturmak için güçlü bir oyuncu tabanı gerekiyor. Oyunun oynanışı, diğer oyuncular onları yağmalamaya çalışırken ölüm tuzağı dolu sinsi seviyeler yapan oyuncular etrafında dönüyor.

Meet Your Maker Neler Sunacak?

Meet Your Maker İlk Günden PS Plus'ta Olacak

Meet Your Maker’ın 4 Nisan çıkış tarihi ilk olarak Aralık ayında oyunun her iki tarafını da gösteren bir fragmanla duyurulmuştu. Oyun, özelleştirme için bir dizi seçeneğin yanı sıra 5 uzmanlık boyunca ilerleme içerecek ve PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’ye gelecek. Oyun, oyuncuların Chimera olarak bilinen canlı bir deneye hizmet eden Muhafız olarak bilinen bir yaratığın rolünü üstlendiği ölmekte olan bir dünyada geçecek.

Chimera deneyinin gelişmesi için oyuncunun Karakol olarak bilinen yerlerde bulunan saf genetik materyali toplaması gerekecek. Karakollar, genetik materyali koruyacak ve diğer oyuncular tarafından oluşturulacak. Karakolların tasarımcıları, düşman oyuncuları bloklar, tuzaklar ve muhafızlarla öldürmenin yollarını bulması gerekecek.

Bu yeni oyun Meet Your Maker, Dead by Daylight’tan çok farklı bir oyun gibi görünüyor. Her iki oyun da, bir oyuncu karakterinin diğerine göre belirgin bir avantajı olduğu çok oyunculu yönleri içeriyor olsa da, benzerliklerin bittiği yer burası.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.