Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead by Daylight Ekibi, Meet Your Maker’ı Duyurdu (Video)

Dead by Daylight geliştiricisi Behavior Interactive, bir kez daha yaratıcı oyuncu ölümlerine odaklanan yeni bir çok oyunculu oyun olan Meet Your Maker'ı tanıttı.

Dead by Daylight geliştirme ekibi yeni oyunu Meet Your Maker‘ı tanıttı. Oyunun, oyuncuların Chimera olarak bilinen canlı bir deneye hizmet eden Muhafız olarak bilinen bir yaratığın rolünü üstlendiği ölmekte olan bir dünyada geçtiği söylendi.

Behavior Interactive, hit korku oyunu Dead by Daylight‘ı 2016’da piyasaya sürdü. İlk asimetrik çok oyunculu korku oyunu olmasa da, türün formatının popülerleşmesine yardımcı oldu. Behavior Interactive Dead by Daylight’ı piyasaya sürdüğünden beri Friday the 13th: The Game, Predator: Hunting Grounds ve Resident Evil 3’ün yeniden çevrimi için çok oyunculu mod gibi diğer oyunların tümü benzer oyun modellerini benimsedi.

Meet Your Maker Neler Sunacak?

Meet Your Maker

Chimera deneyinin gelişmesi için oyuncunun Karakol olarak bilinen yerlerde bulunan saf genetik materyali toplaması gerekecek. Karakollar, genetik materyali koruyacak ve diğer oyuncular tarafından oluşturulacak. Karakolların tasarımcıları, düşman oyuncuları bloklar, tuzaklar ve muhafızlarla öldürmenin yollarını bulması gerekecek.

Bu yeni oyun Meet Your Maker, Dead by Daylight’tan çok farklı bir oyun gibi görünüyor. Her iki oyun da, bir oyuncu karakterinin diğerine göre belirgin bir avantajı olduğu çok oyunculu yönleri içeriyor olsa da, benzerliklerin bittiği yer burası.

Bunun yanı sıra geliştirici, Project W başlığı altında Dead by Daylight’a daha fazla Resident Evil karakteri eklediğini resmen açıkladı. Bu açıklama, yeni içerikte kimlerin olacağı ortaya çıkan bir dizi sızıntının ardından gelmişti. Yaklaşan işbirliğinin fragmanı, yeni bir katil olarak Ada Wong, Rebecca Chambers ve Albert Wesker’ı içereceğini resmen doğruladı ancak yeni içeriğin ne zaman yayınlanacağı belli değildi.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.