Matrix Resurrections Filminden Yeni Posterler Geldi!

Heyecanla beklenen Matrix Resurrections filminden karakterlerin posterleri nihayet geldi.

Sinemaseverlerin merakla beklediği Matrix Resurrections filminin yeni posterleri yayınlandı ve bir karakter Ajan Smith’e çok benziyor.

Posterler hakkında konuşacak olursak, Keanu Reeves’in Neo, Carrie-Anne Moss’un Trinity ve Yahya Abdul-Mateen II’nin Morpheus’u da dahil olmak üzere posterlerde yer alıyor. Jonathan Groff’un gizemli karakteri, Hugo Weaving’in Ajan Smith’ine çarpıcı bir benzerlik gösteriyor. Kötü adamın orijinal üçlemede kullandığı silahın aynısını elinde tutuyor ve aynı zamanda güneş gözlüğü takıyor. Smith’inkine kıyasla farklı bir tip olmasına rağmen benzerlik gösteriyor.

Posterlerdeki kişiler ise, Jonathan Groff, Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Abdul-Mateen, Jessica Henwick, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra ve Eréndira Ibarra’dır. 

Groff’un silahı ve güneş gözlükleri, karakterinin rastgele bir ajan olduğu anlamına gelse de, The Matrix Revolutions’ın tüm simülasyonun yeniden başlatılmasıyla sona erdiği düşünüldüğünde, Smith’in yeni bir versiyonu olması da kuvvetle muhtemel.

İşte Matrix Resurrections Filminden Yeni Posterler

matrix resurrections

Paylaşılan posterlerin diğerlerini aşağıda görebilirsiniz.

Matrix 4, diğer adıyla The Matrix Resurrections’da ayrıca Christina Ricci, Jada Pinkett Smith, Lambert Wilson ve Daniel Bernhardt da rol alıyor.

Heyecanla beklenen film, ABD’de 22 Aralık’ta, ülkemizde 24 Aralık 2021‘de beyazperde de. Ayrıca filmi, aynı tarihte HBO Max dijital yayın platformu üzerinden de izlenebilecek. 

Dizi ve film hayranı olan Hüseyin, 2 yılı aşkın bir süre ShiftDeleteNet'te editörlük yaptı. Şimdi ise içeriklerini Turkmmo'da üretmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol