Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Matrix 5 Gelecek Mi Sorusunun Cevabı Belli Oldu

22 Aralık 2021 tarihinde vizyona giren Matrix Resurrections filmi son zamanlarda adeta alay konusu oldu. Filmin yönetmeni serinin devamı hakkında birtakım açıklamalar yaptı.

The Matrix Resurrections ve V for Vendetta yönetmeni James McTeigue, The Matrix 5 filminin çıkış tarih için şimdilik herhangi bir plan olmadığını belirtti. Son zamanların en çok beklenen filmlerinden olan Matrix Resurrections, maalesef ki beklentileri karşılamadı.

Film, çıkış tarihinden bu yana izleyiciler tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Ne yazık ki Matrix beklendiği gibi gelmediği için hayranlar bu film hakkında olumlu bir yorum yapmadı. Matrix Resurrections yönetmeni James McTeigue ile yapılan bir röportajda, Matrix 5’in büyük ihtimalle gelmeyeceği belli oldu.

The Matrix 5 Çıkış Tarihi İçin Henüz Bir Plan Yok

Matrix 5

Yönetmen Collider ile yaptığı röportajda, The Matrix 5 için herhangi bir plan veya Resurrections’ın herhangi bir devamı olmayacağını belirtti. Fakat ilerleyen zamanlarda durum ne gösterir bilemeyiz diyerek açık kapı bırakmayı da ihmal etmedi.

McTeigue, “Bakın, şu anda bu film hakkında nasıl bir eleştiri yapacağınızı tam olarak bilmiyorum. Ama şunu söylemek gerekirse aklımızda bir devam filmi yok. Başka bir Matrix filmi gelmeyecek” dedi. Yapımcı Lana Wachowski de Matrix serisinin 5. filmi hakkında bir planlarının olmadığını belirtti.

Film eleştirmenlere göre de, Resurrection’ın bir devam filminin gelmesine sıcak bakılmıyor. Peki sizce Resurrections filminin devamının gelmesi konusunda neler düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.