Matrix 4’ten İlk Görseller Geldi!

Sinemaseverlerin heyecanla beklediği The Matrix Resurrections'dan ilk görseller geldi. Hatta resmi fragman tarihi de netlik kazandı.

Dünyanın en bilindik bilim kurgu filmleri arasında yer alan The Matrix, yakında dördüncü serisiyle sinemaseverlerin karşısında olacak. Birkaç zamandır sevenleri tarafından merak konusu olan filmin, vizyona girmesine sayılı günler kala yeni görselleriyle sevenlerini daha da heyecanlandırdı.

Filme ait görseller bekleyenler için oldukça heyecan yaratırken, şirket bunun sonrasında da resmi fragmanın ne zaman çıkacağını da nihayet açıklayarak sevenlerin adeta içine soğuk su serpildi.

The Matrix 4’ün İlk Fragmanı Yarın Gelecek

matrix 4 fotoğrafları

Malum filmin yeni serisi, bu yılın sonlarına doğru tahminen aralık ayında beyaz perdeye gelecek. Şimdilik kadar sadece söylentilerden ibaret olan bu film, vizyon tarihine doğru gün alırken hem yeni görselleri hem de ilk resmi fragman tarihiyle yapım ekibi Warner Bros. Pictures tarafından duyuruldu.

Geçtiğimiz serilerde aşina olduğumuz gibi Matrix 4‘te de, yine filmden kesitleri gösteren bir web sitesi ve serinin ikonik kırmızı/mavi hapları arasında seçim yapacağınız bir formatta bizleri karşılıyor.

Matrix 4 keanu revees

Filmin yönetmenliğini Lana Wachowski üstleniyor. The Matrix Resurrections’ın oyuncu kadrosunda; Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jonathan Groff, Christina Ricci, Jessica Henwick ve Priyanka Chopra Jonas gibi büyük isimler yer alıyor.

Matrix 4, 22 Aralık 2021 tarihinde vizyona girecek.

The Matrix Resurrections Fragman Duyurusu:

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol