Mass Effect: Legendary Edition

MMORPG
Takip Et
9.6

Mükemmel

9.8

Kullanıcı

Mass Effect Legendary Edition Topluluk Yaması Yayınlandı

Mass Effect: Legendary Edition ilk topluluk yamasını aldı. Hayranların yaptığı güncelleme, oyunun başına bela olan birçok hatayı ortadan kaldırdı.

Mass Effect Legendary Edition için ilk topluluk yaması çevrimiçi olarak yayınlandı. Fan yapımı olan güncelleme, BioWare’in RPG üçlemesinin ilk bölümündeki hataları çözmeye odaklandı. Geliştirici ekibe göre bu güncelleme, ME1Recalibrated’ın manevi mirasçısı ve ilk oyunun orijinal sürümü için oluşturulan benzer bir güncelleme oldu.

LE1 Topluluk Yaması, tamamen hata düzeltmelerine odaklandı. Kurulumdan sonra oyun artık yanlış diyaloglar ve yanlış dokular içermeyecek. Ayrıca asansörler ve diğer birçok sorun ortadan kaldırıldı ancak güncelleme, Mass Effect Legendary Edition’da yer alan üçlemenin diğer iki bölümünde bulunan hatalara çözüm getirmiyor, diğer oyunlar için bir süre beklemeniz gerekecek.

Topluluk güncellemesini Mod DB‘de bulabilirsiniz ve ME3Tweaks Mod Manager uygulamasını kullanarak bu yamayı kurabilirsiniz. Oyunun resmi olarak desteklediği tüm dillerin desteklendiğini de belirtelim.

Mass Effect Legendary Edition

Mass Effect Legendary Edition Satışları EA’i Mutlu Etmişti

Mass Effect üçlemesi, video oyunlarındaki en etkili serilerden biri. Ütopik fütüristik ortamı, sevimli karakterleri ve sürükleyici anlatısı, onu bilim kurgunun tüm zamanların en iyileriyle eşit hale getirdi. Video oyunları ve bilim kurgu türü için önemi nedeniyle, Mass Effect’in mevcut nesil konsollarda ve PC’de bir güncelleme için gecikmesi gerekiyordu. Mükemmel olmasa da Mass Effect: Legendary Edition, bu modern zaman klasiğini deneyimlemenin en iyi yolu.

Yukarıdaki paragrafı yazdığım inceleme içeriğinde kurmuştum. Kesinlikle alınması ve bilim kurgu seven herkesin deneyim etmesi bir yapımdı. Umduğumuz gibi oldu ve EA’de oyunun satışlarından memnun kaldı. Büyük ihtimalle bu sayede serinin yeni oyunu için ümitler yeşerdi. Ayrıca yeniden yapım oyunlarında güzel sattığı hesaba katılınca, EA’in unuttuğu ancak çok sevilen serileri tekrar canlandırması için de ümitlendik.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol