Mass Effect: Legendary Edition

MMORPG
Takip Et
9.6

Mükemmel

9.8

Kullanıcı

Mass Effect Legendary Edition Game Pass’e Gelecek

Mass Effect: Legendary Edition, büyük olasılıkla yakında Xbox Game Pass' dahil olacak.

Bioware‘in üç klasik bilimkurgu RPG oyununun yeniden düzenlenmiş versiyonları olan Mass Effect Legendary Edition‘ın yakında Xbox Game Pass hizmetine ekleneceğini öğrendik.

Mass Effect Legendary Edition

Mass Effect Legendary Edition Game Pass’e Dahil Olacak

Bu spekülasyonların kaynağı Microsoft Store’un bizzat kendisi. Şu anda Mass Effect Legendary Edition‘ı daha ucuza satın almanızı sağlayan bir promosyon mevcut.

Bu oyunun kapağında, sağ alt köşede Game Pass logosunu görebilirsiniz. Bu koleksiyonun kartında yok, bu yüzden büyük olasılıkla biri acele etti ve kapağın küçük resmine bu bilgiyi biraz erken ekledi.

Elbette bunun basit bir hata olması mümkün ancak birinin Game Pass logosunu yanlışlıkla nasıl oraya ekleyebileceğini söylemek zor; Bu yüzden sızıntının kesin olduğunu düşünüyoruz.

Game Pass kullanmayı düşünmüyorsanız ve yalnızca oyunu doğrudan satın almak istiyorsanız, Microsoft Store’daki mevcut anlaşma, standart fiyattan yüzde 40 daha ucuz olan 298 TL fiyat etiketiyle satışta. Bu teklifin yalnızca Xbox One ve Xbox Series X/S sürümlerini kapsadığını da belirtelim.

Mass Effect: Legendary Edition, bu yıl 14 Mayıs’ta piyasaya sürüldü. Oyun PC, Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S ve PlayStation 5’te mevcut.

Mass Effect Legendary Edition, Mass Effect adlı kült aksiyon RPG serisinin ilk üç bölümünün yeniden düzenlenmiş versiyonlarından oluşan bir set. Markanın haklarına sahip olan Electronic Arts şirketi, piyasaya sürülmesinin arkasında. Paket, Mass Effect, Mass Effect 2 ve Mass Effect 3 ile birlikte onlar için yayınlanan tüm ek paketleri, ekstra silah ve zırh paketlerini de içeriyor ancak çok oyunculu modlar çıkarıldı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol