Mary Skelter Final PlayStation 4 Ve Switch İçin Duyuruldu

Mary Skelter Final serinin en son oyunu olarak konsollar gelecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

2016 yılında erken erişim, 2018’de ise tam sürüme geçiş yapan Mary Skelter: Nightmares yıllardır Steam üzerinde bilgisayar platformu oyuncuları tarafından oynanmaya devam edilirken yapımın Final sürüm olarak konsollara geleceği ortaya çıktı.

Idea Factory tarafından geliştirilen ve Ghostlight LTD tarafından yayınlanan Mary Skelter zengin içeriği günümüze kadar sürekli olumlu geri bildirimler aldı. Steam üzerinde 40.00 TL olarak satışlarına devam eden başarılı oyun anime türündeki deneyimi ile şimdi de konsollara gelmeye hazırlanıyor.

Japon haber sitesi Gematsu’ya göre Mary Skelter Final olarak PlayStation 4 ve Nintendo Switch platformlarına gelecekmiş.  Habere göre Mary Skelter Final içerisinde Mary Skelter: Nightmares, Mary Skelter 2 ve Mary Skelter hikâye içerikleri yer alacakmış.

Tüm serinin en son oyunu olarak konsol platformlarına gelecek olan Mary Skelter Final zengin içeriği ile tüm oyunları bünyesinde bulunduracak. 3D grafik açılarına sahip olacağı belirtilen yapımın çıkış tarihine dair herhangi bir bilgi verilmezken oyunun konsollar için duyurulduğunun altı çiziliyor. Önceki oyunların temel özelliklerini yeniden oyunculara sunacak olan geliştirici ekip konsollarda geniş kitleleri hedefliyor olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol