Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel’s Blade Oyununun Xbox’a Gelişi 2027 Yılını Bulabilir

Arkane Lyon tarafından geliştirilen Marvel's Blade oyununun Xbox konsollarına çıkışı 2027 yılını bulabilir. Detaylar haberimizde.

The Game Awards’taki en heyecan verici duyurulardan biri olan Marvel’s Blade, oyuncuları ikonik vampir avcısı Eric Brooks’un dünyasına götürecek. Dishonored, Prey ve Deathloop gibi yapımlarla rüştünü ispat eden Arkane Lyon, ses getiren projesi üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Arkane’in çatı şirketi ZeniMax, Microsoft Gaming bünyesinde olduğundan geliştirilmekte olan Blade oyunu Xbox münhasırlığına sahip olacak. Fakat oyun bizlere en az dört yıl uzaklıktaymış gibi görünüyor. XboxEra Podcast‘e konuk olan GamesBeat’ten Jeff Grubb, “Şu anda Arkane, Blade’in mağaza raflarında ve dijital olarak 2027’de satılmasını bekliyor. Bu oyun için hedefledikleri yıl” dedi.

Marvel’s Blade Ne Zaman Çıkacak Bilinmiyor

Eğer bu takvim doğruysa, Arkane Lyon’un son projesi Deathloop ve Marvel’s Blade arasında tam altı yıl olacak. Üçüncü şahıs aksiyon – macera türündeki uyarlama, çizgi romanların aksine New York’ta değil, Paris’te geçiyor.

marvel's blade ne zaman

Kısa süre önce yayımlanan konsept görsellerdeki sokaklar ve metrolar, kesinlikle Arkane‘nin çevresel tasarım dilini çağrıştırıyordu. Aynı zamanda ikonik karakterin yüksek binalardaki ve karanlıktaki konumları, Arkane oyunlarının tekrar eden bir başka yönü olarak karşımıza çıkmıştı.

Bethesda ve Arkane Lyon ortaklığıyla geliştirilen Marvel’s Blade için henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı. Ayrıca olay örgüsü, oynanış ve hikaye gibi diğer ayrıntılar da henüz netlik kazanmış değil. Gözden kaçıranlar için oyunun duyuru fragmanını aşağıya bıraktık.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.