Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel’s Blade Oyununun Konsept Görselleri Paylaşıldı

Arkane Lyon, The Game Awards 2023'te duyurduğu Marvel's Blade oyununun konsept görsellerini yayımladı.

7 Aralık’ta gerçekleşen The Game Awards 2023‘teki en heyecan verici duyurulardan biri de Marvel’s Blade olmuştu. Aynı adlı efsanevi çizgi roman karakterine dayanan oyun, son olarak Deathloop ile karşımıza çıkan Arkane Lyon tarafından geliştiriliyor. Fransa’nın başkenti Paris’te geçen uyarlama için paylaşılan tanıtım fragmanı, heyecanı ve merakı daha da artırmıştı.

Sanat yönetmeni Sébastien Mitton, kişisel X (Twitter) hesabı üzerinden Blade oyununun konsept görsellerini yayımladı. Sosyal medyada büyük bir ilgi gören çalışmalar, Sergey Kolesov ve Jean-Luc Monnet ikilisinin imzasını taşıyor.

Marvel’s Blade, Arkane Oyunlarının İzlerini Taşıyor

Konsept görseller, esas olarak bir oyunun genel sanatsal tonunu ve havasını oluşturmak için yapılır. Bu nedenle tamamen bitmiş bir projedeki ayrıntıları bütünüyle içermeyebilir. Bununla birlikte, paylaşılan görüntülere dayanarak oyunun tonu hakkında çok şey çıkarabiliriz.

İnsan yoğunluğunun fazla olduğu sokaklar ve metrolar, kesinlikle Arkane‘nin çevresel tasarım dilini çağrıştırıyor. Aynı zamanda Blade’in yüksek binalardaki ve karanlıktaki konumları, Arkane oyunlarının tekrar eden bir başka yönü olarak karşımıza çıkıyor.

Bethesda ve Arkane Lyon ortaklığıyla geliştirilen Marvel’s Blade için henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı. Ayrıca olay örgüsü, oynanış ve hikaye gibi diğer ayrıntılar da henüz netlik kazanmış değil. Oyun hakkında daha fazlasını öğrendiğimizde sizleri bilgilendireceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.