360 TL Değerindeki Marvel’s Avengers, Bu Hafta Xbox Game Pass’e Geliyor

Marvel's Avengers, 30 Eylül Perşembe günü PC, konsol ve bulut için Xbox Game Pass kütüphanesine ekleniyor. Square Enix‬ tarafından yayınlanan oyun, Microsoft Store'da 360,00 TL'lik fiyata sahip.

Xbox Game Pass oyunları büyümeye devam ediyor. Crystal Dynamics tarafından geliştirilen aksiyon-macera oyunu Marvel’s Avengers, 30 Eylül Perşembe günü PC, konsol ve bulut platformları için Xbox Game Pass kitaplığına ekleniyor. Böylece Game Pass üyeleri, 360,00 TL değerindeki oyuna ücretsiz sahip olabilecekler.

Xbox Game Pass Oyunları Genişlemeye Devam Ediyor

Marvel's Avengers Xbox Game Pass

Microsoft’un abonelik servisine gelen en büyük oyunlardan biri olan Marvel’s Avengers, Black Panther: War for Wakanda genişlemesi, lansman sonrası gelen tüm kahramanlar ve görevler dahil olmak üzere önceden yayınlanmış tüm ücretsiz içeriği içeriyor.

Oyunun Xbox Game Pass’e gelmesine dair açıklamalarda bulunan Crystal Dynamics topluluk koordinatörü Hunter Wolfe, kullanıcıların Black Panther: War for Wakanda genişlemesi dahil yayınlanan tüm Avengers içeriklerini de deneyimleyebileceklerini söyledi. Bunun, Spider-Man DLC‘sini de içerip içermediği ise henüz bilinmiyor.

Marvel’s Avengers, Xbox Game Pass Abonelerine Ücretsiz Sunulacak

Marvel's Avengers game pass

Xbox Series X / S sahipleri, Marvel’s Avengers‘ın yeni nesil için optimize edilen sürümünü edinecekler. Yeni nesil sürümde oyunun grafikleri ve hızı büyük oranda iyileştirildi. Hem tek kişilik hem çok oyunculu modlar eski nesil konsollarla da uyumlu çalışıyor. Oyunun dünyası artık önceki nesle göre daha iyi görünen kahramanlıklar, yıkım efektleri ve gerçekçi grafiklere sahip. Kare hızı da önceki nesil konsollara kıyasla daha yüksek.

Bu noktada ufak bir not düşelim. Oyunun Xbox Game Pass sürümü, yalnızca dijital Endgame Edition’da bulunan sekiz kozmetik öğeyi içermiyor. Endgame Edition DLC Yükseltmesini Xbox Store‘dan ve Marvel’s Avengers üzerinden satın alabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol