Marvel’s Avengers İçin Güncelleme 2.2.1 Yayınlandı

Marvel's Avengers için birçok can sıkıcı sorunu ortadan kaldıran 2.2.1 güncellemesi yayınlandı. Tüm güncelleme notlarını listeledik.

Crystal Dynamics, Marvel’s Avengers için Güncelleme 2.2.1’i yayınladı. Sürüm notlarına göre 2.2.1 Güncellemesi, Discordant Sound Raid için bazı kararlılık iyileştirmeleri ve kilitlenmeler için hata çözümleri uyguladı. Ayrıca, Hulkbuster’ı engebeli zeminde çağırmayı başaramadığında Iron Man’in yenilmez olmasına neden olabilecek bir sorunu da çözdü.

Ek olarak, en son Marvel’s Avengers güncellemesi, Discordant Sound’da Forge veya Control Room’u tamamladıktan sonra tüm oyuncular için doğru yükleme ekranı sinemasının görünmesini sağladı. Ayrıca, daha önce Intel Outfits’in kilidini açan oyuncular artık onları tekrar düzgün bir şekilde açabilecek.

Marvel’s Avengers 2.2.1 Güncelleme Notları

Marvel's Avengers 2.2.1

Her zaman olduğu gibi Steam, istemcisini bir sonraki başlatışınızda bu en son yamayı indirecek. Aşağıda ayrıca tam değişiklik günlüğünü de bulabilirsiniz. Spiderman düzeltmelerinin yalnızca Playstation sürümü için olduğunu unutmayın. Marvel’s Avengers 2.2.1 güncelleme notlarının tümünü aşağıda listeledik:

  • Discordant Sound’da dev Klaw artık tek seferlik ışınını bazen göstergeler olmadan arka arkaya üç kez ateşlemeyecek.
  • Discordant Sound Raid için kararlılık iyileştirmeleri ve kilitlenme düzeltmeleri yapıldı.
  • Forge veya Control Room’u Discordant Sound’da tamamladıktan sonra, bazı oyuncular için daha önce oynamamışken tüm oyuncular için doğru yükleme ekranı sinematiği görünecek.
  • Oyuncular asansörü Discordant Sound’da Forge’a götürdüklerinde, artık onu fırlatamayacak ve kıramayacak.
  • Spider-Man’in Web-Repeater Skill açıklaması artık havada kullanılabilecek.
  • Spider-Man için herhangi bir Webbed Mastery Skill kilidinin açılması artık aynı konumda ek bir Intrinsic Mastery Skill kilidini açmayacak.
  • Iron Man, Hulkbuster’ı engebeli zeminde çağırmayı başaramadığında artık yenilmez olmayacak.
  • Daha önce Intel Outfits’in kilidini açan oyuncular artık onları tekrar düzgün bir şekilde açmış olacak.
  • Kate Bishop artık Corrupted Vibranium Event‘te düşük Güç Seviyelerinde bir parça Vibranium Payload ekipmanı alacak.

Oyunun geliştirilmesinin durdurulacağından endişelenenler için güzel haberi verdiğimiz bu içeriğimizi okumayı unutmayın!

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol