Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

She-Hulk: Marvel’s Avengers’ın Yeni Kahramanı Olacak

Bir sızıntı, Marvel's Avengers'ın bir sonraki ek paketinde Krizia Bajos'un She-Hulk olarak oynayacağını iddia etti; Aktör de bunu onayladı.

Marvel’s Avengers için bir sonraki ek paketinin bir sonraki karakteri olarak She-Hulk olacak. Bu söylenti, karakteri canlandıracak olan aktör tarafından da doğrulandı. Sürekli gelişen bir canlı hizmet olan Crystal Dynamics oyunu, 2020’deki lansmanından bu yana sık sık yeni hikayeler, görevler ve kahramanlar ekledi ve yakın zamanda yeni bir Black Widow görünümünü tanıttı.

Marvel’s Avengers’ın geliştiricileri, şaşırtıcı bir lansman ve hayranlardan gelen çeşitli tartışmaların ardından oyunu tersine çevirmek için çok çalıştı. Çok oyunculuya odaklanan Marvel’s Avengers, fiyatlandırma ve içerik konusunda hayranların tepkisine yol açan bir dizi ücretli kozmetik ve mikro dönüşüm içeriyordu. Ücretli eklentilerinin yanı sıra oyuncularına ücretsiz içerik de sunan oyun, bu yıl zaten sahip olanlar için ekstra bir ücret ödemeden piyasaya sürülen Black Panther – War for Wakanda hikayesi ek paketi ile göz doldurdu.

Marvel’s Avengers’in Yeni Karakteri: She-Hulk

She-Hulk

Doğrulanmamakla birlikte bir sızıntı, Marvel’s Avengers’ın bir sonraki ek paketinin She-Hulk’a odaklanacağını iddia etti. Haber, Twitter kullanıcısı olan Miller‘dan geldi ve Jennifer Walters, diğer adıyla She-Hulk’ı Krizia Bajos’un oynayacağını iddia etti. Söylenti hakkında resmi bir açıklama olmamasına rağmen, gönderinin altına yeşil bir kalp emojisi ekleyen Krizia Bajos tarafından onaylandı diyebiliriz. Miller, iddia edilen ek paket hakkında daha fazla ayrıntı açıklamadı ancak Christopher Judge’ın Black Panther’i resmi açıklamadan önce seslendireceğini doğru bir şekilde sızdırdıklarını belirtelim.

Bajos, AAA video oyunları dünyasına yabancı değil, daha önce yeteneklerini Halo Infinite, Far Cry 6 ve Cyberpunk 2077‘de onu gördük. Oyuncu ayrıca, yaklaşmakta olan Gotham Knights’ta Renee Montoya olarak görünmeye hazır olduğundan, Marvel yerine DC olsa da çizgi roman bilgisine aşina. İddia edilen She-Hulk ek paketine ve oyuncu seçimine yönelik hayranların tepkileri şimdiden olumlu ve haberlerin yakında onaylanmasını umuyoruz.

https://twitter.com/KriziaBajos/status/1476428505856593920

She-Hulk’ın Marvel’s Avengers’a tam olarak nasıl dahil edilebileceği ve karakterin Black Panther gibi tam bir genişlemeye sahip olup olmayacağı belirsiz. Yakın zamanda eklenen Spider-Man’in yalnızca PlayStation oyuncuları için mevcut olmasıyla, Xbox kullanıcılarının da önümüzdeki aylarda kendi karakterlerine sahip olmaları mümkün. İkonik yeşil teniyle She-Hulk, Xbox’a özel bir karakter olarak iyi bir uyum sağlar ancak tam bir hikaye kampanyası muhtemelen daha popüler olacaktır. Hayranlar, 2022’de Marvel’s Avengers’a neler geleceğini öğrenmek için beklemek zorunda kalacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.