Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel Studios, Evrenin ‘Kötü Adamını’ Kovdu

Jonathan Majors’ın davası sonuçlandı. Eski kız arkadaşına yönelik üçüncü derece saldırıdan ve tacizden suçlu bulunan oyuncu, Marvel Studios'tan kovuldu.

Ant-Man and Wasp: Quantumania ve Loki olmak üzere iki Marvel yapımında izlediğimiz Jonathan Majors, eski kız arkadaşı Grace Jabbari’ye şiddet uygulamak ve tacizde bulunmakla suçlanıyordu. New York’ta görülen mahkemede jüri kararı açıklandı.

Ünlü aktör, üçüncü derece saldırı ve taciz suçundan hüküm giydi. Kararın ardından Marvel Studios, MCU’da Kang the Conqueror karakterini canlandıran Majors’ı kovdu. Öte yandan oyuncu hakkındaki bir başka saldırı ve taciz suçlaması resmi olarak düştü. Cezanın, 6 Şubat 2024 tarihinde uygulanması planlanıyor.

Suçlu Bulunan Jonathan Majors, Marvel’dan Kovuldu

Hakkındaki iddialar üzerine mart ayında tutuklanan Majors, olayın ardından reklam anlaşmalarından, ajansından ve içerisinde bulunduğu yapımlardan çıkarılmıştı. Aktörün avukatı, müvekkili hakkındaki suçlamaları “sahte” olarak nitelendirdi ve kavgada ilk vuran kişinin Majors’ın eski kız arkadaşı Jabbari olduğunu iddia etti.

Jonathan Majors marvel kovuldu

Majors, duruşma sırasında ifade vermedi, ancak karar okuması için New York mahkemesinde bulundu. 34 yaşındaki ünlü aktör, Marvel Sinematik Evreni‘nin bir sonraki aşamasında büyük kötü adamı oynayacaktı, ancak tutuklanmasından bu yana alternatif bir planın masada olduğu bildiriliyor.

Suçlu bulunmasının ardından Majors’ı kovan Marvel Studios, Avengers: The Kang Dynasty filmini Avengers 5 olarak gösterime sokmayı planlıyor. Destin Daniel Cretton tarafından yönetilen ve Marvel Sinematik Evreni’ndeki 40’ıncı film olması planlanan yapım, 1 Mayıs 2026 tarihinde vizyona girecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.