Marvel Şampiyonlar Turnuvası Hızlı Seviye Atlama Rehberi

Marvel Şampiyonlar Turnuvası isimli oyunumuzda hızlı bir şekilde seviye atlama yollarını öğreneceksiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Marvel şampiyonlar Turnuvası ile ilgili konularımıza devam ediyoruz. Önceki konularımızda, oyuna yeni başlayanlara özel bazı bilgiler vermiştik. Bir de oyunda bulunan sınıflardan ve şampiyonlardan bahsetmiştik. Bu konulara ulaşmak için arama kısmına “Marvel Şampiyonlar” yazmanız yeterli olacaktır. Peki bu konumuzda neyi ele alacağız? Bildiğiniz üzere bu oyunda da bir seviye sistemi bulunuyor. Yani level atlayıp karakterlerimizi güçlendirebiliyoruz. Bunu nasıl yaparız?

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Hızlı Seviye Atlama isimli bu rehberde sizlere oyun içinde nasıl hızlı bir şekilde level atlayacağınızı göstereceğiz. Yani hızlı seviye atlama yollarından bahsedeceğiz. Bu sayede oyun içinde hiç zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde seviye atlayacaksınız. Hazırsanız konumuza geçelim ve yolları görelim.

Marvel sampiyonlar Turnuvasi hizli seviye atlama rehberi 2

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Hızlı Seviye Atlama Yolları

Şimdi öncelikle şundan bir başlayalım. Oyunda 3 adet seviye özelliği bulunuyor. Bunlar nelerdir? Seviye, Kademe ve Rütbe. Bu 3’ü de farklı şeyler ve oyun içinde üstüne düşülmesi gereken önemli özelliklerden biridir. Şimdi sırası ile bunlardan biraz bahsedelim.

  • Seviye : Seviye atlamak için oyun içinde ki görevleri yapmamız ve etkinliklere katılmamız gerekiyor. Yani XP aldığımız zaman seviye atlamış oluyoruz. Her karakterimiz yani şampiyonumuz başlangıçta 10 seviyeye kadar gelebiliyor. Bundan daha fazlası içinde rütbemizin artması gerekiyor. Şimdi rütbeye geçelim.
  • Rütbe : Her şampiyonun bir de rütbesi bulunmaktadır. Rütbe arttıkça seviyesi de artmaktadır. Rütbelerimiz 2, 3, 4, 5 ve 6 olarak karşımıza çıkmaktadır. Rütbe yükseltmek için ise oyun içinde bulunan Katalizör isimli eşyayı kullanacağız. Bunu da unutmayın.
  • Kademe : Kademeler ise değişmez. Buna bir nevi şampiyon yıldızı da diyebiliriz. Örneğin 3 yıldız 4 yıldız gibi. Kademe ne kadar yüksekse o kadar güçlü olur. 6 kademe şampiyonlar en nadir ve güçlü şampiyonlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Şimdi her zaman yüksek kademeli karakterleri geliştirmek için kaynak harcamalısınız. Yani gidipte 1. kademe şampiyonu geliştirmeye kalkmayın. Sonuçta ilerde daha yüksek kademeli bir şampiyonuz olacak. Bu yüzden düşük kademelere kaynak harcamayın.

Görevler

Oyunda günlük ve bazen haftalık görevler ortaya çıkmaktadır. Bu tür görevleri gördüğünüz an bunları yapmak için damlayın derim. Bu tür görevleri tamamlamak size bol miktarda tecrübe puanı yani XP verecektir. Bu sayede seviye atlamanızı hızlandırmış olursunuz.

Bir diğer görev çeşidi de PvP etkinlikleridir. Günlük olarak karşımıza çıkan bu etkinlikte amacımız başka bir oyuncunun şampiyonlarına karşı mücadele vermek olacaktır. Bu tür PvP maçlarına altın harcayarakta katılabiliyorsunuz. Bunlar güzel derecede XP vermektedir. Ayrıca kaynakta vermektedir. Bu kaynaklar ile de gelişiminiz hızlandırabilirsiniz.

XP Arttırıcı

Diğer bir yol ise XP arttırıcı kullanmak olacaktır. Oyunu oynadıkça oyun size bu arttırıcılardan verecektir. Sizlerde bunu aktif ederseniz normalde alacağınız tecrübe puanlarını ikiye katlayabilirsiniz. Bunları görevleri ya da PvP maçları yapacağınız zaman aktif edin ve maçlara öyle girin. Boşa gitmesin.

Marvel Şampiyonlar turnuvası hızlı seviye rehberinin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sormak istediğiniz bir şey olursa yorum yaparak sorabilirsiniz. Görüşürüz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol