Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel Midnight Suns Deadpool DLC Paketi Tanıtıldı

Firaxis Games, Midnight Suns DLC karakteri Deadpool'un çıkış tarihini onayladı ve anti-kahramanımız kadroya beklenenden daha erken katılacak.

Firaxis Game, Midnight Suns DLC karakteri Deadpool’un çıkış tarihini açıkladı. Oyunun Season Pass’i ile Morbius, Storm ve Venom dahil olmak üzere 2023’te taktik RPG’ye gelecek birkaç karakter daha olacak. Yine de önce Deadpool geldi ve Firaxis, anti-kahramanın her zaman ki gibi dördüncü duvarı yıkan cümleler kurmaya fazlasıyla istekli olduğunu gösterdi.

Midnight Suns oyuncularının da Deadpool ile oynamak için daha fazla beklemesi gerekmeyecek. Deadpool, 26 Ocak’tan itibaren resmi olarak oyunun kadrosuna katılacak. Firaxis’in XCOM ile Marvel’ı birleştirdiği bu yapım, süper kahramanlar ve kötü adamlarla dolu. Spider-Man, Wolverine, Captain America ve daha birçok karakter dahil olmak üzere istediğiniz karakteri seçebiliyorsunuz. Her karakter, benzersiz yeteneklere sahip.

Midnight Suns: Deadpool DLC Neler Sunacak?

Marvel Midnight Suns Deadpool DLC Paketi Duyuruldu

Deadpool, Firaxis’in The Good, The Bad ve The Undead DLC olarak adlandırdığı paket ile oyuna dahil edilecek. Deadpool, oyunun kadrosunun diğer üyeleri gibi 10 benzersiz Kahraman yeteneğine, çeşitli kozmetik seçeneklere ve hatta yeni bir Abbey Yükseltmesine sahip olacak.

The Good, The Bad and The Undead DLC‘nin bir parçası olarak Deadpool, bol miktarda yeni hikaye göreviyle birlikte piyasaya sürülecek. Midnight Suns oyuncularının yeni hikaye görevlerinin gerektirdiği şeyleri kendileri keşfetmeleri gerekecek. Deadpool DLC fragmanı, nelerin sunulacağına dair bazı ipuçları da sundu. Anlaşılan, karakterin her zamanki şeytani maskaralıklarına da bol bol şahit olacağız.

Midnight Suns için Season Pass elbette daha yeni başladı. Bir sonraki DLC, oyunun hikayesinde zaten öne çıkan Spider-Man kötü adamı Venom‘a odaklanacak. Sonraki paket ise Morbius olacak. Ne yazık ki, Jared Leto’nun seslendirmesi pek mümkün değil. Son paket ise, Storm olacak. Bu paketlerin tümü 2023 yılı içerisinde çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.