Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel Karakteri Scarlet Witch Fortnite’a Ayak Bastı!

Marvel karakteri Scarlet Witch, Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminin vizyona girmesiyle eşzamanlı olarak Fortnite'a geldi.

Wanda Maximoff, nam-ı diğer Scarlet Witch’in Fortnite’a geleceğine yönelik sızıntıları geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaşmıştık. Beklenen duyuruyu yapan Epic Games, ünlü Marvel karakterinin battle royale oyununa eklendiğini açıkladı.

Marvel Sinematik Evreni’nin (MCU) yeni filmi Doctor Strange in the Multiverse of Madness, 6 Mayıs’ta vizyona girdi. Filmde yer alan karakterlerden biri olan Scarlet Witch, bugün itibarıyla Fortnite’taki diğer Marvel kahramanlarının arasına katıldı. Ünlü karakterin oyundaki tiplemesi, Doctor Strange 2’deki görünümüne dayanıyor.

Scarlet Witch Fortnite’a Geldi

fortnite scarlet witch paketi

1.500 V-Bucks fiyat etiketi ile Fortnite içerik mağazasına eklenen Marvel kahramanı, iki farklı tarzda geliyor. Wanda’nın Pelerini sırt süsü, Scarlet Witch kıyafetine dahil. Scarlet Witch kıyafeti ve sırt süsü rakiplere hasar verirken kaos büyüsüyle parlıyor. Ayrıca parlama alternatif tarza geçerek kapatılabiliyor.

Ek olarak somutlaştırılmış bir büyü enerjisi huzmesi Kaotik Enerji Baltası kazması ve psişik güç gösterileri sergilemek için Psişik Enerji Gösterisi ifadesi de içerik mağazasında oyuncuları bekliyor.

Scarlet Witch kıyafeti (+ Wanda’nın Pelerini sırt süsü), Kaotik Enerji Baltası kazması (800 V-Bucks) ve Psişik Enerji Gösterisi ifadesi (300 V-Bucks) ayrı ayrı ya da Fortnite Scarlet Witch Paketi‘nin (1.800 V-Bucks) bir parçası olarak alınabilir. Paket ayrıca Ayna Boyutu Yolculuğu yükleme ekranını da içeriyor. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Doctor Strange 2 Final Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.