Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel Future Fight’ a Doctor Strange ve Yoldaşları Geliyor

Marvel Future Fight' a Doctor Strange Geldi. Önümüzde ki hafta filmin vizyona girmesi ile gündem bir süre Doctor Strange olacak gibi duruyor.

Dünyanın en iyi mobil RPG oyunlarından birisi olan Marvel Future Fight’ a yeni güncelleme geliyor. Yüce Büyücü Doctor Strange’ i oyuna ekleyen ekip, oyuncuların büyük ilgisi ile karşılaştı. Netmarble’ ın muhteşem oyunu, Marvel Future Fight, ülkemizde 4 Kasım 2016′ da vizyona girecek. Bu sayede, Marvel’ da büyülü güçlerde iyice artmış olacak. Yüce Büyücü Doctor Strange paketinde 8 tane birbirinden güçlü karakter yer alıyor. Tabi bunlardan birisi de Doctor Strange. Doctor Strange ile birlikte oyuna eklenen 8 karakterin arasında, çizgi romanlarından bilenler bilmeyenler için ise 4 Kasım’ da yayınlanacak filmden bilgi sahibi olabilecekleri Mordo, Wong, Kadim Kişi gibi karakterler gelecek. Mistik güçler denilince aklımıza gelen en güçlü isim olan Doctor, oyunda muhteşem PvE görevlerle oyunculara zevk dolu anlar yaşatacak. Oyuncular Doctor Strange’ in hikayesini de oyundan görebilecek. Doctor Strange’ in Kategori 2 Doctor Strange’ den başlayarak Yüce Büyücü’ ye dönüşmesinin altındaki dramatik öyküyü de göreceğiz.

mff_v260_image

Aynı zamanda PvE’ den ziyade PvP’ yi tercih edenler için ise, “Tepenin Kralı’ nı oyuna katan Netmarble, Gölgediyar’ ın en üst katına vararak tahtın sahibi olmak isteyen oyuncuların yüzünü güldürecek.

Marvel Future Fight’ a gelen 8 karakterin tamamına göz atacak olursak, Doctor Strange, Mordo, Wong, Kaecilius, Kadim Kişi, Satana, Hellstrom ve Cleo olarak açıklandı. Bu karakterlere göz atacak olursak;

 • Doctor Strange’ in hikayesi, kendi dalında oldukça ünlü olan bir doktor, Stephen Strange’ in geçirdiği bir kaza sonucu ellerini yaralaması ve tedavi için, Kadim Kişi’ nin rehberliğinde mistik sanatları keşfetmeye çalışan baş kahramanımız.
 • Mordo, Kadim Kişi’ nin en güçlü öğrencilerinden birisi. Aynı zamanda Doctor Strange’ e yardım etmek için ne gerekirse yapar.
 • Wong, Doctor Strange’ in en iyi dostu. Ayrıca onun yanında savaşarak Strange’ e destek oluyor.
 • Kaecilius, Kadim kişinin eski öğrencisi. Güce olan ilgisi onu yozlaşmış bir insana dönüştürmüş.
 • Kadim Kişi, Doctor Strange’ imizin gizemli akıl hocası.
 • Satana, İblis’ in kızı. Düşmanlarına cehennem ateşi atabilen Satana, succubusları çağırabiliyor.
 • Hellstrom, İblis’ in oğlu ve Satana’ nın ağabeyi. Helstrom karşısındaki insanları kara büyü ve Netheranium mızrağı ile yok edebiliyor.
 • Clea, Doctor Strange’ in eşi, Kara Boyut’ un prensesi. Faltine ırkından geliyor. Düşmanlarına büyü ile saldırabiliyor.

Oyuna eklenen karakterlerin dışında, karakterlerin kostümleri de filmlerinden esinlenilmiş olarak karşımıza çıkacak. Oyun zaten normal mobil oyunlardan çok daha büyük bir oyun olmasına rağmen her geçen gün büyümeye devam ediyor. Her içerik yeni bir oyun boyutunda oluyor. Sanırım Marvel sinematik evreni genişledikçe oyunda kendini sürekli genişletecek. Bu sayede kullanıcılar hiç sıkılmadan sürekli yeni içerikleri oynamaya devam edecekler.

Marvel Future Fight, IOS ve Android’ e özel ücretsiz erişilebilir bit oyun. Siz de aşağıdaki linklerden oyunu indirebilirsiniz.

IOS ANDROID

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.