Marvel Dardevil İçin Oyuncu Seçecek

Marvel hayranlarını heyecanlandıran bir gelişme bugün Marvel Studios tarafından geldi. Şirket Dardevil için oyuncu seçmelerine başladı.

Daredevil’in haklarını kısa süre önce Netflix’ten alan şirket, Marvel stüdyolarına geri döndü. Marvel Studios’taki bir Daredevil projesi için sözde bir döküm sayfası görünüşe göre bir tweet olarak sızdırıldı ve Matt Murdock’un MCU’daki görünümüne dair söylentileri daha da körükledi.

Marvel Dardevil İçin Yetenek Tablosu Paylaştı

ComicBook.com’a göre, CNBC’den Daniel RPK olarak da bilinen @RPK_News1’den kullanıcı adlı kişi bir tweet attı ve Marvel Studios’ta yaklaşmakta olan bir Daredevil projesi için bir yetenek tablosu gibi görünen bir ekran görüntüsünü paylaştı. Paylaşılan tweette herhangi bir ekip üyesi veya oyuncu adı içermiyor ve projenin bir film mi yoksa dizi mi olduğunu belirtmiyor.

Daredevil yeniden başlama söylentileri, dizinin 2018’de iptal edilmeden önce üç sezon sürdüğü Netflix’teki yayın hakkını tekrardan Marvel Studios’a geri dönmesinin ardından söylentiler çoğalmaya başladı. Hakların değişikliği, hayranların Kevin Feige’e yapımı geri getirmesi için #SaveDaredevil kampanyasını yeniden ortaya attığını da söylemekte fayda var.

Marvel Dardevil

Marvel Dardevil için Oyuncu Seçimleri Yapabilir

Yazar ve aktör David Hayter, MCM London Comic Con’daki söylentilerin yeniden başlatılmasıyla ilgili yorumlarla daha da fazla spekülasyon oluşturdu. “Daredevil’i yeniden başlatıyorlar” dedi. “Yaptıkları hamleyi gerçekten sevdim ancak Frank Miller’ın Daredevil’deki koşusundan uyarlamak isteyeceğim ve benim için gerçekten çok şey ifade eden bazı şeyler var.” diyerek cümlelerini tamamladı.

Dizi ve film hayranı olan Hüseyin, 2 yılı aşkın bir süre ShiftDeleteNet'te editörlük yaptı. Şimdi ise içeriklerini Turkmmo'da üretmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol