Mart Ayı Xbox Live Gold Oyunları Belli Oldu

Xbox Live Gold önümüzdeki ay 4 farklı oyunu abonelerine sunacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Popüler abonelik servisi olan  Xbox Live Gold Mart ayına yaklaştığımız şu günlerde yeni oyunlarını duyurdu. Gelen haberlere göre Xbox Live Gold Mart ayı ücretsiz oyunlarını kamuoyu ile paylaşmış. Oyunlar farklı tarihlerde erişime açılacak.

Her ay milyonlarca abonesine birbirinden farklı oyunları deneyimleme fırsatı veren Xbox Live Gold Mart ayında da birbirinden güzel oyunları oyuncularına sunmaya devam edecek. VGChartz’ın bugün yapmış olduğu habere göre Mart ayında Xbox Live Gold abonelerine 4 farklı oyun sunulacakmış. Bu oyunların isimleri Batman: The Enemy Within, Shantae: Half-Genie Hore, Castlevania: Lord of Shadow 2 ve Sonic Generations olarak duyurulmuş.

Yapılan habere göre Batman: The Enemy Withi 1 Mart – 31 Mart tarihleri arasında Xbox Live Gold aboneleri için ücretsiz olarak sunulacakmış. Haberimizin başında da belirttiğimiz gibi 4 oyun farklı tarihlerde oyunculara sunulacak.  Abone kullanıcılar herhangi bir ücret ödemeden 4 oyunu tüm içeriklerine sahip olarak deneyimleme fırsatı elde edecekler.

Duyurulan oyunların ücretsiz olacağı tarihler aşağıda yer alıyor:

  • Batman: The Enemy Withi 1 Mart – 31 Mart
  • Shantae: Half-Genie Hore 16 Mart – 15 Nisan
  • Castlevania: Lord of Shadow 2 1 Mart – 15 Mart
  • Sonic Generations  16 Mart – 31 Mart

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol