Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Margot Robbie’den The Sims Filmi Geliyor

Electronic Arts'ın sevilen yaşam simülasyonu The Sims film oluyor. Ünlü oyuncu Margot Robbie, projenin yapımcılığını üstlenecek.

Video oyunlarından uyarlanan filmler kervanına ikonik bir yapım daha katılıyor. The Hollywood Reporter‘ın haberine göre Electronic Arts tarafından yayımlanan ünlü yaşam simülasyonu The Sims film oluyor. Projenin yapımcılığını Margot Robbie, Tom Ackerly, Josey McNamara ve Sophia Kerr tarafından kurulan Los Angeles merkezli LuckyChap üstlenecek.

Odak noktasını kadın odaklı film ve televizyon yapımları olarak tanımlayan Amerikan yapım şirketi, geçtiğimiz yılın en çok hasılat yapan filmi Barbie‘nin yanı sıra Saltburn’ün de yapımcılığını da üstlendi. The Sims uyarlamasının kamera arkasında, Loki’nin birinci sezonunun yönetmeni Kate Herron olacak.

The Sims Film Uyarlamasıyla Karşımıza Çıkacak

İlk olarak 2000 yılında piyasaya sürülen simülasyon klasiği, seneler içerisinde dört ana oyunun yanı sıra çeşitli spin-off’lar ve sayısız genişletme paketine sahne oldu. Serinin son halkası The Sims 4, 2014 yılında çıktı ve beş yıl içinde 1 milyar doların üzerinde gelir elde etti. Oyun, Ekim 2022’de free-to-play olduktan sonra dünya genelinde 70 milyonun üzerinde oyuncuya ulaştı.

the sims film margot robbie

EA, kod adı Project Rene olan bir sonraki Sims oyununu Ekim 2022’de duyurdu. Hem solo hem de çok oyunculu oynanışa sahip olan ve mobil dahil desteklenen tüm cihazlarda aynı deneyimi sunacağı belirtilen oyun, selefi gibi oynaması ücretsiz olacak. Şu anda yapım aşamasında olan The Sims 5‘in ne zaman çıkacağı henüz bilinmiyor.

Hollywood’un sevilen oyuncularından Robbie’nin yapımcılığını üstleneceği The Sims filmi hakkındaki bilgiler oldukça az. Her ne kadar yönetmen belli olsa da, yayın penceresi, oyuncu kadrosu, hikaye ve diğer ayrıntılara henüz vakıf değiliz. Daha fazlasını öğrendiğimizde sizleri haberdar edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.