Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Magic: The Gathering Arena Nihayet Mobil Platformlara Geliyor

Magic: The Gathering Arena mobil platformlar olan Android ve iOS işletim sistemleri için duyuruldu. Magic: The Gathering Arena Android sürümü ne zaman yayınlanacak?

Magic: The Gathering Arena, bir süre önce Magic: The Gathering’in dijital uyarlaması olarak duyurulmuştu. Başlangıçta 2017’ye kadar beta sürümündeyken, Magic: The Gathering Arena nihayet 2019’da PC platformları için piyasaya sürüldü, ancak mobil sürümüyle ilgili herhangi bir şey şimdiye kadar ortalıkta yoktu.

Magic The Gathering Arena Nihayet Mobil Platformlara Geliyor

Wizards of the Coast nihayet Magic: The Gathering Arena’nın bu ayın sonlarında seçkin cihazlar için bir Android erken erişim sürümü aracılığıyla mobil cihazlara ulaşacağını açıkladı. Magic: The Gathering Arena, mobil cihazlarda yılın ilerleyen günlerinde daha fazla Android ve iOS cihazlara gelecek. Magic: The Gathering Arena, Kaldheim’ın yaklaşan sürümü de dahil olmak üzere PC sürümündeki tüm kartlar ve formatlarla çapraz platform desteği içerecek.

Magic: The Gathering Arena yıllardır en sevilen kart oyunlarından biri ve erken erişim sürümü olsa bile nihayet mobil cihazlara ulaştığını görmek güzel. Şu an için herhangi bir ön kayıt bağlantısı veya canlı olarak Google Play bağlantısı erken erişim yok. Oyun için herhangi bir ön kayıt linki yayınladığında bunu sizlerle paylaşacağız. Desteklenen cihazların bir listesi ile Android’deki tüm cihaz gereksinimlerine buradan göz atabilirsiniz.

Magic: The Gathering Arena erken erişimi, 28 Ocak‘tan itibaren belirli Android cihazlarda kullanıma sunulacak. Oyunun iOS sürümü ise yılın ilerleyen zamanlarında yayınlanacak.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.