Magic: The Gathering Arena

MMOACTION
Takip Et
8.6

Çok iyi

9.4

Kullanıcı

Magic: The Gathering Arena Açık Betaya Girdi

Beklenen kart oyunu açık beta aşamasında.

Wizrds of the Coast yayınladığı basın bülteniyle birlikte Magic: The Gathering Arena’nın açık beta testlerinin Kuzey Amerika, Avrupa, Avustralya ve Güney Amerika bölgelerinde başladığını duyurdu. PC oyuncuları bugünden itibaren MTG Arena olarak da bilinen Magic: The Gathering Arena’yı indirip açık beta testlerine katılabilirler.

PC’ye uyarlanan kart oyununda oyuncular zengin bir strateji ve oynanabilirlik elementleriyle karşılaşacaklar, bire bir mücadelelere girecekler. Quick ve Comptetive Play olmak üzere iki farklı mod buluncak ve önceden tasarlanmış 5 deste oyunculara sunulacak. Bu desteleri Tutorial yani eğitim kısmını tamamlayan oyuncular elde edecek. Tutorial tamamlandığı zaman oyuncular kendi destelerini geniş Magic kart kütüphanesi içinden seçerek özelleştirebilecek.

Magic: The Gathering Arena kilit özellikleri şöyle:

Guilds of Ravnica – Magic: The Gathering Arena’nın son kartları açık beta ile oyunculara sunulacak.

Özel Oyun İçi Singleton Etkinliği – Tüm open beta oyuncuları özel bir Singleton etkinliğine girecek ve 1 Ekim’e kadar devam edecek.

Mühürlü Format – Magic: The Gathering Arena’nın formatında oyuncular altı adet açılmamış paketten 40 kartlık bir deste oluşturacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol