Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Mad Max Furiosa, 2024 Yılına Ertelendi

Anya Taylor-Joy'un oynadığı Mad Max Furiosa, sinemalara beklenenden daha geç gelecek.

Mad Max Furiosa, Deadline’a göre 2023 yerine 2024’te vizyona girecek. Tarihlerdeki değişiklik için herhangi bir neden gösterilmedi ancak dünya hala bir pandeminin sancıları içinde olduğundan üretim gecikmesi beklenmeyen bir durum değil.

Mad Max Furiosa, Mad Max Fury Road’un öncesini anlatacak ve beş karısını kurtarmak için Immortan Joe’ya ihanet eden korkunç bir karakter olan Furiosa’nın arka planını gözler önüne serecek. Sürpriz Netflix Orijinal yapımı Queen’s Gambit‘teki Beth Harmon rolüyle tanınan Anya Taylor-Joy, genç Furiosa olarak rol almaya devam edecek.

Mad Max Furiosa

Mad Max Furiosa Bağımsız Bir Film Olacak

Chris Hemsworth ve Yahya Abdul-Mateen II de oyuncu kadrosunun bir parçası olarak filmde yer alacak. Fury Road’da Furiosa’yı oynayan Charlize Theron, bu filmde yer almayacak.

Yönetmen George Miller daha önce Furiosa’nın nispeten sınırlı Fury Road’a kıyasla çok daha uzun bir zaman diliminde geçeceğini söylemişti. Ünlü yönetmen, “Bu bir efsane; uzun yıllar boyunca sürecek, bu yüzden bu filmde birçok farklı unsur olacak ama şuan daha fazlasını söyleyemem” demişti.

Miller ayrıca Taylor-Joy’un ana başrol olarak atanmasının arkasındaki oyuncu seçimi sürecini de açıkladı. İlk kez yaklaşan filmde Last Night in Soho’da oyunculuğunu gördü ve performansının ilginç olduğunu düşündü. Seçmeleri sırasında Taylor-Joy’dan 1976’daki Network’teki “deli gibi çılgın” konuşmasını yapmasını istedi ve onun basit notlarını birleştirme ve daha iyi bir performans ortaya koyma yeteneğinden etkilendi.

Mad Max’in oyunu Steam üzerinde 59 TL fiyat etiketi ile satışta. Bakalım bu filminde bir oyununu görebilecek miyiz?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.