Netflix, Leonardo DiCaprio’lu Filmi Don’t Look Up’ın Fragmanını Yayınlandı

Çevrimiçi film ve dizi izleme platformu Netflix, başrollerinde Leonardo DiCaprio ve Jennifer Lawrence'ın olduğu Don’t Look Up filminin fragmanını yayınladı.

2021 yılının en çok beklenen Netflix filmlerinden Don’t Look Up, tanıtım fragmanı ile karşımıza çıktı. Oyuncu kadrosunda Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Meryl Streep ve Cate Blanchett gibi yıldız isimlerin yer aldığı film, son derece eğlenceli bir seyir vadediyor.

Oscar ödüllü Adam McKay’in yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği Don’t Look Up, İnsanlığı Dünya’yı yok edecek bir asteroid hakkında uyarmaya çalışan iki düşük profilli gökbilimcinin yaşadıklarını konu alıyor.

Don’t Look Up Konusu

Dont Look Up fragmani

Astronomi lisansüstü öğrencisi Kate Dibiasky (Jennifer Lawrence) ve hocası Dr. Randall Mindy (Leonardo DiCaprio) şaşırtıcı bir keşifle, Güneş sistemi içindeki bir yörüngede dönen bir kuyruklu yıldız tespit eder. Fakat bir sorun vardır. Kuyruklu yıldız, doğrudan Dünya’ya çarpacak şekilde ilerlemektedir. Diğer sorun ise, bu tehlikeyi kimsenin umursamamasıdır.

Görünüşe göre dünyayı yok edebilecek Everest Dağı büyüklüğündeki bir cisimle ilgili uyarıları kulak arkası etmek insanlığın işine gelmektedir. Kate ve Randall, Dr. Oglethorpe’un yardımıyla bir medya turuna çıkar. Umursamaz Başkan Orlean (Meryl Streep) ile onun özel kalem müdürü olan dalkavuk oğlu Jason’ın ofisinde başlayan yolculukları, Brie (Cate Blanchett) ve Jack (Tyler Perry) tarafından sunulan eğlenceli sabah programı ile devam eder.

Don’t Look Up netflix filmi

Kuyruklu yıldızın çarpmasına sadece altı ay kalmışken haberlere çıkmaya çalışmak ve çok geç olmadan sosyal medya bağımlısı halkın dikkatini çekmek trajikomik bir göreve dönüşür. İkili, dünyanın göğe bakmasını nasıl sağlayacaktır?

Filmde DiCaprio ve Lawrence dışında Mark Rylance, Ron Perlman, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Scott Mescudi (Kid Cudi), Himesh Patel, Melanie Lynskey, Michael Chiklis ve Tomer Sisley gibi isimler de bulunuyor.

Don’t Look Up, 24 Aralık‘ta sadece Netflix’te yayınlanacak. Dilerseniz, filmi buradan hatırlatma listesine ekleyebilir ve yayınlandığında bildirim alabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol