Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Mad Max Furiosa Çekimleri Başladı

Covid yüzünden çekimleri ertelenen Furious filminden sevindirici bir haber geldi. Oyuncu Chris Hemsworth, film çekimlerinin başladığını bir fotoğraf paylaşarak duyurdu.

Aktör Chris Hemsworth Twitter aracılığıyla, 2015 yapımı Mad Max: Fury Road‘un yaklaşan yan filmi Mad Max Furiosa’nın çekimlere başladığını doğruladı. Hemsworth, Tom Burke ve Anya Taylor-Joy ile birlikte rol alacak. Covid ile ilgili sorunlar nedeniyle çekimlerde gecikme yaşanmasının ardından, Haziran 2023 için başlangıçta planlanan çıkış tarihinin Mayıs 2024‘e ertelenmesine karar verildi. O zamandan beri hayranlar ve ve film ekibi uzun süre belirsizlik içinde kaldılar.

Hemsworth, merakla beklenen film için film listesiyle birlikte sosyal medyada bir fotoğraf yayınladı. Fotoğraftaki yazı tahtası, arka plandaki bulutlu hava ve tanıdık Mad Max çölü hayranları heyecanlandırmaya yetti. Önceki Mad Max filmlerinin dördünde de çalışan Miller, acımasız Imperator Furiosa’nın başlangıç ​​hikayesini Nico Lathouris ile birlikte yazdı. Bu da filmin oldukça emin ellerde olduğunun göstergesi oldu.

Mad Max Furiosa Filminde Oscar Ödüllü Bir Ekip Çalışacak

Mad Max Furiosa

Baş karakter altın Küre ödüllü Anya Taylor-Joy tarafından canlandırılacak. 2015’te The Witch’te kötü muamele gören Thomasin rolüyle çıkış yapan Taylor-Joy, yeteneğini çok çeşitli rollerle sergiledi. Taylor-Joy son olarak Alexander Skarsgard ile Viking destanı The Northman’da yer aldı. Çoğunluk ise Taylor-Joy’u Netflix mini dizisi The Queen’s Gambit‘ten tanıyor.

Ayrıca Mad Max Furiosa, Fury Road tasarımcısı Colin Gibson, editör Margaret Sixel ve makyaj tasarımcısı Lesley Vanderwalt’ın da aralarında bulunduğu Oscar ödüllü ekip tarafından hazırlanacak. Miller, Doug Mitchell ile birlikte yönetmenliği ve yapımcılığı üstlenecek. Şimdilik film ile ilgili bir şey söylemek zor ancak çekimler başladıysa güzel haberleri yakın zamanda alabiliriz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. Bekir

    1. Film den sonra genellikle 2. Filmi saçmalıyorlar. Umarım diğer filmler gibi olmaz. İlk film gibi aksiyon ve heyecan dolu bir film olur.

    0
    0
    Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.