Macera Oyunu Last Stop İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

Yeni macera oyunu Last Stop, 22 Temmuz'da PS5, Ps4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformlarına çıkacak. 

Annapurna Interactive ve Variable State’in en yeni oyunu Last Stop, Summer Game Fest etkinliğinde detaylandırıldı. Üç farklı ama bağlantılı hikayeyi üç karakterin bakış açısından görebileceğimiz üç boyutlu bir macera oyunu olacak. Günümüz Londra’sında geçen hikaye tabanlı macera oyunu, 22 Temmuz‘da PS5, Ps4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformlarına çıkacak.

Last Stop 1

Last Stop, asıl görevimizin yaratıcılar tarafından hazırlanan hikayeyi keşfetmek olduğu bir macera oyunu olacak. Oyun, doğaüstü bir olay sonucunda kaderleri iç içe geçen yabancılarla ilgili üç hikaye sunacak. Oyun, günümüz Londra’sında geçecek. Üç yabancı, belirli bir doğaüstü olayla bağlantılı bir duruma karışacak. Her birinin hikayesi, bir şekilde diğerleriyle bağlantılı olacak. Bulmacanın tüm unsurlarını öğrenerek, karakterlerin sırlarını keşfedecek ve onları neyin birbirine bağladığını bulmak bize düşecek.

Oyun sırasında üç farklı karakteri kontrol edeceğiz, John adında bir adam, Donna adında bir genç kız ve Meena olarak bilinen gizemli bir kadın. Oyun, hikayeyi seçimlerimizle şekillendirmemizi sağlayacak. Bunu diyaloglarda yapacağız ve kontrol ettiğimiz kahramanın söyleyeceği satırları biz seçeceğiz.

Last Stop karakterleri: John, işi ömrünü tüketen orta yaşlı bekâr bir baba, Donna, aşırı koruyucu ablası ve boğucu aile yaşantısı yüzünden kendini kapana kısılmış hisseden aklı havada bir liseli, Meena, heyecanlı işinden aldığı hazzı aile yaşantısında bulamayan, hırstan gözü dönmüş bir profesyonel. Bakalım bu üç kişinin hikayeleri nerede kesişecek?

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol