Luigi’s Mansion 3, 31 Ekim’de Switch’te Yayınlanacak!

Luigi's Mansion 3'ün çıkış tarihi belli oldu.

Next Level Games’in yeni oyunu olarak duyurulan ve Switch platformuna özel olacak olan Luigi’s Mansion 3 ile ilgili şu sıralar yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Yapım 31 Ekim’de Switch platformu için lansmana çıkacak.

Nintendo Luigi’s Mansion serisinin en yeni oyunu olarak 31 Ekim’de Nintendo eShop üzerinde lansmana çıkacak olan Luigi’s Mansion 3 şuanda 59.99 dolar gibi bir fiyat etiketi ile ön siparişlerde yer alıyor. 8 oyuncuya kadar koop olarak oynama fırsatı da verecek olan yapım aksiyon ve macera türünde bir yapıya sahip olacak.

Next Level Games imzası ile geliştirilen ve Nintendo tarafından Switch oyuncularına sunulacak olan Luigi’s Mansion 3 GameInformer’ın yapmış olduğu haberle çıkış tarihini oyuncuları ile paylaşmış oldu. GameInformer dün yaptığı haberde beklenen yeni Switch oyununun 31 Ekim’de lansmana çıkacağını belirtmiş. Oyunun Switch sayfasına göz attığımızda da bu bilgi doğrulanıyor.

Oldukça zengin bir içerik kalitesine sahip olacak olan oyunda hem gündüz hem de gece modları da yer alacak. Oyun içerisinde birbirinden farklı zorluklar ile mücadele edecek ve oyuncular birbirleri ile yardımlaşarak daha hızlı bir şekilde oyunu tamamlayabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol