Lost Eidolons’un Yeni Fragmanı ile Kapalı Beta Süreci Duyuruldu

Gelecek vaat eden taktiksel RPG oyunu Lost Eidolons için yeni bir fragman çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Video ile kayıtları hala açık olan kapalı beta testleri duyuruldu.

Ocean Drive’ın geliştirdiği ve büyük ölçüde Fire Emblem serisinden ilham alan, gelecek vaat eden bir taktiksel sıra tabanlı RPG olan Lost Eidolons‘un yeni fragmanı internette yayınlandı. Fragman, savaş ve karakter ilerlemesi de dahil olmak üzere oynanışı odaklandı. Ayrıca keşif bölümlerinin, diyalogların ve çeşitli ara sahnelerin parçalarını da gösterdi.

Fragman, önümüzdeki perşembe yani 30 Eylül’de başlayacak olan Lost Eidolons’un ilk kapalı beta testini kutlamak için yayınlandı. Kapalı beta katılımcıları, geliştiriciler tarafından hazırlanan bir anketi dolduracak kişiler arasından seçilecek.

Lost Eidolons

Lost Eidolons Ne Zaman Çıkacak?

Beta ayrıca birkaç ay önce Kickstarter bağış kampanyası sırasında projeyi en az 25 dolar le destekleyen tüm oyunculara sunulacak.

Oyunun demo sürümü, Steam Next Fest sırasında kısa bir süre için mevcuttu. Festivalin bir sonraki baskısı bu yıl 1 Ekim’de başlayacak ve Lost Eidolons’un geliştirilmiş bir demosunu oynayabilmemiz mümkün ancak kapalı betadan çok daha az kapsamlı olması da bizleri şaşırtmaz.

Oyun, PC ve Xbox konsollarına çıkış yapacak. Lost Eidolons, gelecek yılın ilk çeyreğinde yalnızca PC’de erken erişimde piyasaya sürülecek ve daha sonraki bir tarihte diğer platformlara çıkacak.

Oyunun Steam sayfası açıldı ancak fiyatı henüz resmi olarak açıklanmadı. Oyun, 2022’nin ilk çeyreğinde çıkış yapacak ve çıktığı zaman Türkçe dil desteği bulundurmayacak.

Lost Eidolons Neler Sunacak?

  • Stratejik sıra tabanlı taktik savaş – Sinerjik etkiler uygulamak için araziden ve dikkatli konumlandırmadan ve herhangi bir düşman karşılaşmasıyla başa çıkmak için ordunuzun kompozisyonunun benzersiz güçlerinden yararlanacaksınız. Stratejinizi nasıl uyguladığınız, savaş alanındaki kayıpları en aza indirmenize olanak tanıyacak.
  • Derinlemesine karakter özelleştirmesi – Yeni ekipmanların kilidini açacaksınız, bir düzineden fazla benzersiz savaş sınıfını keşfedeceksiniz ve birimlerinizi zafer kazanmalarına yardımcı olacak çeşitli beceri ve büyülerle donatacaksınız.
  • Derin müttefik bağları – Müttefiklerinizin kararlılığını güçlendirmek için zaman ayırın ve bu çabanın savaş alanında güçlü sonuçlar verdiğini göreceksiniz. Ordunuza 30’dan fazla potansiyel yeni savaşçı almak için kamptaki ziyaret eden karakterler ile yakınlık kuracaksınız.
  • Detaylı hazırlanan bir hikaye – Çin takımyıldızlarının Dört Sembolünün mitoslarından etkilenen bir arka plan hikayesiyle birlikte, savaş ve siyasi kargaşayla gölgelenen bir kıtada özgürlük için mücadele eden yoldaşlar arasında kurulan bağların etrafında dönen, özenle hazırlanmış bir klasik hikayeye tanık olacaksınız.
  • İnanılmaz müzik deneyimi – Slay the Spire ve Factory Town gibi unutulmaz oyunların müziklerinin ardındaki parlak zeka, yetenekli besteci Clark Aboud tarafından güzelce düzenlenmiş orijinal oyun müziklerini dinleyeceksiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol