Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lost Ark’tan The Witcher İşbirliği!

Lost Ark, The Witcher ile gerçekleştirecekleri yeni işbirliğini duyurdu. Lost Ark etkinliği, oyuncuları The Witcher dünyasına sürükleyecek.

CD Projekt Red, The Witcher- Lost Ark işbirliği için Amazon ve Smilegate ile ortaklık kuruyor. Ünlü Kore MMO’su, Amazon tarafından piyasaya sürülmesinden bu yana oldukça başarılı oldu. Lost Ark’ın dünya çapında yayınlanan ilk sürümü, Kore sürümünün birkaç güncelleme alan genişletilmiş haliydi. Ancak lansman sonrası önemli güncellemeler geleceği, daha önceden onaylanmıştı

Bir zamanlar küçük bir marka olan The Witcher sadece üç oyunda son derece başarılı bir isme dönüştü. Hatta The Witcher üçlemesinin sona ermesinden sonra bile oyuna olan ilgi artmaya başladı. Netflix’teki The Witcher dizisi, video oyunlarına veya romanlara hiç ilgi duymayan tamamen yeni bir izleyici kitlesi getirdi. Şimdi CD Projekt Red, The Witcher için yeni bir üçleme planlarını duyurdu ve Lost Ark ile işbirliğini açıkladı.

Lost Ark Witcher Etkinliği Birçok Görünüm İçerecek

Lost Ark

Amazon’a göre yeni etkinlikte oyuncular, etkinliğe başlamak için White Wolf’s Haven adlı yeni bir adaya seyahat edebilecekler. Bu adada gizemli bir girdap belirecek ve oyuncular Geralt of Rivia‘ya gidecek.

Burada dünyalar çarpışacak ve Geralt’ın yanında oyuncular Yennefer, Triss, Dandelion ve Ciri karakterlerini de görecek. MMO ile Witcher işbirliği, oyunun Kore versiyonunda zaten mevcut. Ancak dünya genelinde bu etkinlik 2023 yılının Ocak ayında başlayacak. Etkinlikte kazanılacak çok sayıda Witcher temalı ödül ve satın alınabilecek kozmetikler olacak.

Lost Ark şu anda ücretsiz oynanabiliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.