Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lost Ark: Brelshaza Legion Tanıtıldı

Lost Ark Aralık 2022 güncellemesi ve Brelshaza Legion baskını çıkış tarihi önümüzdeki hafta açıklanacak ancak yenilikler şimdiden tanıtıldı.

Geliştirici Smilegate, Lost Ark Aralık 2022 güncellemesi ve Brelshaza Legion çıkış tarihinin “yılbaşından önce” olarak ayarlandığını doğruladı. Fantastik oyun bir sonraki büyük güncellemesini Aralık ayında alacak ve beraberinde bir dizi yeni içerik getirecek ancak bunların en önemlisi, Phantom Legion komutanına karşı doruğa ulaşan bir savaş olan Brelshaza Legion baskını olacak.

Smilegate, önümüzdeki hafta belirli bir çıkış tarihini açıklayacak. Topluluk yöneticisi Roxx, Aralık güncellemesi için belirli tarihin “Önümüzdeki hafta başında onaylanacağını, ancak yılbaşından önce mutlaka piyasaya sürüleceğini unutmayın.” ifadelerini kullandı. Lost Ark güncellemeleri Çarşamba günü yayınlandığı için yeni güncelleme 7, 14 veya 21 Aralık‘ta çıkış yapacak.

Lost Ark Aralık 2022 Güncellemesi Detayları

Lost Ark

Çıkış tarihi duyurusunun önümüzdeki haftaya kadar gelmemesi nedeniyle, 7 Aralık pek olası değil ve 21 Aralık’ın yurtdışında kutlanan Noel’e çok yakın olması nedeniyle oyuncular tarafından yılbaşı öncesi kabul edilmeme olasılığı mevcut. Bu nedenle, Lost Ark Aralık güncellemesi çıkış tarihinin 14 Aralık olması büyük olasılık. Elbette resmi duyuruya kadar kesin olarak bilemeyeceğiz, bu yüzden gözlerinizi dört açın.

Altı benzersiz kapı ve karşılaşmanın yanı sıra Brelshaza’ya karşı en büyük mücadeleyi içeren 8 oyunculu Brelshaza Legion baskınına katılmayı umuyorsanız, eşya seviyesi gereksinimleri 1430’da başlayacak ancak, her iki kapıda bir artacak; bu yüzden 1. ve 2. kapılar için 1490; 3. ve 4. kapılar için 1500 ve 5. ve 6. kapılar için 1520 eşya seviyesine ihtiyacınız olacak.

Önceden hazırlanmak isteyen daha yeni oyuncular için Smilegate, oyuncuların güçlü Relic donanımına sahip olmaları için Valtan ve Vykas Legion baskınlarına katılmalarını önerdi. Buna ek olarak, Aralık güncellemesi yeni bir bilezik aksesuar türü getirecek, böylece güncelleme geldiğinde daha da fazla üstünlük elde etmek için bir Void Chaos zindanına atlayabilecek veya bir Guard baskınında Caliligos ile karşılaşabileceksiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.