Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lost Ark’ın Yeni Sunucuları Açıldı

Lost Ark uzun süredir yaşanan sunucu sorunları nedeniyle Avrupa için 8 yeni sunucu açtı. Sunuculara geçen oyuncuları ise sürpriz hediyeler bekliyor.

Avrupalı ​​oyuncular için bu yılki heyecan verici yeni MMO deneyimi Lost Ark, büyük ölçüde ses getirdi. Amazon Games, piyasaya sürüldüğünden beri kuyruk yaşanmayan Kuzey Amerika sunucularına giriş yapacak oyuncu sayısını doğru bir şekilde tahmin ederken, Avrupa popülaritesini hafife almış.

Bugün, Batı Avrupa adlı bölgedeki sekiz sunucu yayına girdi. Amazon bir duyuruda Merkez Avrupa için kuyruk sürelerini azaltmak amacıyla yeni bir bölge açmayı planladığını açıkladı. Yeni Batı Avrupa bölgesini seçen oyuncuların uzun kuyruklar yaşama olasılığı çok daha düşük. Yeni bölgeye geçecek oyuncuların ise Kraliyet Kristallerini ve Kristal Auraları kaybolmayacak. Edinilen ögeler oyuncularla bir taşınacak.

Lost Ark Oyunculara Ödüller De Verecek

Lost Ark

Bu tatsız olaylar için Batı Avrupa sunucularında baştan başlayan oyuncular, son 10 günlük günlük giriş ödüllerinin yanı sıra “Avrupa Batı sunucusunun açılışının ilk 10 günü için özel günlük katılım ödülleri” alacaklar. Dahası, bir paket satın alan ve içerdiği özel ögeleri zaten kullanan oyuncular, bu özel öğelerin bir bonus setinin yanı sıra Lost Ark‘ın kraliyet kristalleri para biriminin bir kısmını daha alacaklar.

İkinci bonus sadece Avrupalı ​​oyuncular için değil herkes tarafından kullanılabilecek ve herhangi bir sunucuda talep edilebilecek. Muhtemelen bu, meşgul sunuculardan daha sakin olanlara geçiş teşviği. 14 Şubat’tan önce bir kurucu paketi satın alındıysa bonusları 19 Şubat’ta gelecek. Lost Ark için açılan sekiz yeni sunucunun adı ise Rethramis, Tortoyk, Moonkeep, Stonehearth, Shadespire, Tragon, Petrania ve Punika olarak belirlendi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.