Lost Ark

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.7

Kullanıcı

Lost Ark Nihayet Batı Pazarına Giriş Yaptı! Kapalı Beta Başladı!

Amazon Games, son birkaç yıldır Asya'da inanılmaz bir şekilde popüler olan MMORPG oyunu Lost Ark'ı Avrupa ve ABD'de yayınlayacağını duyurdu.

Summer Game Fest 2021 gösterisi dünya prömiyerleriyle sınırlı değildi. Etkinlik sırasında ayrıca Crossfire’dan tanınan bir ekip olan Smilegate tarafından geliştirilen popüler MMORPG Lost Ark ‘ın sonunda Avrupa ve Amerika pazarına ulaşacağı da duyuruldu. Şimdiye kadar ABD ve Avrupa‘dan oyuncular, oyunu oynamak için VPN çözümlerine başvurmak zorunda kalıyordu. Nihayet Amazon Games sayesinde oyun sonunda ülkemizde dahil olmak üzere tüm Avrupa ülkelerinde oynanabilecek.

Oyun PC platformu için bu sonbaharda çıkış yapacak. Beta testleri için kayıtlar resmi web sitesinde başladı.

blank

Lost Ark, Path of Exile, Diablo veya Torchlight gibi türdeki diğer popüler oyunlara benzeyen çevrimiçi bir aksiyon RPG oyunu. Üç yıl boyunca oyun Tripod Studios ve 150 kişilik ekibi tarafından gizlice geliştirildi ve yalnızca Kore pazarında piyasaya sürüldü. Oyun, Unreal Engine 3 üzerinde geliştirildi ve kalitesi klasik hack’n’slash oyunlarında görmeye alıştığımızdan çok daha üstün olan son derece muhteşem sanat eserlerine sahip.

Lost Ark, karmaşık görevler, NPC’ler ve ara sahneler içeren tam teşekküllü bir tek oyunculu hikaye moduna da sahip. Hikaye bizleri sıfırdan yaratılan bir fantezi dünyasına götürüyor. Yüzyıllar önce, büyülü bir eser olan Ark aracılığıyla kötülüğün güçlerine karşı korunuyordu. Şimdi, Ark bir efsane haline geldi ve insanlar onun varlığına inanmayı bıraktı. Hikayede oyuncunun amacı, dünyayı ele geçirmek için kullanmak istedikleri için, onu Kazeroth’un şeytani lejyonlarının liderlerinden önce bulmak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol